اخبار

مهلت ثبت‌نام ناشران خارجی برای حضور در نمایشگاه کتاب تمدید شد – تلگرام آپ

 • مهلت ثبت‌نام ناشران خارجی برای حضور در نمایشگاه کتاب تمدید شد – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از ستاد برگزاری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ناشران و موزعان خارجی متقاضی شرکت در نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به سامانه ketab.ir ضوابط و شرایط حضور در این نمایشگاه را مشاهده و با توجه به نوع فعالیت خود در یکی از بخش‌های آثار لاتین و عربی شرکت کنند.

  ناشران در صورت تمایل به ثبت‌نام در بیش از یک بخش باید اطلاعات جداگانه هر بخش را تکمیل کنند.

  نمایندگان ایرانی ناشران خارجی، علاوه بر ارائه نامه نمایندگی و یا اجازه فروش معتبر از ناشران خارجی باید پروانه نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یا پروانه کسب از اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران یا شهرستان داشته باشند.

  همچنین سال مبنای عرضه کتاب‌ها از ۲۰۱۸ به بعد خواهد بود و فروش مجازی فقط برای شرکت‌کنندگانی امکان‌پذیر است که در نمایشگاه حضور داشته و به صورت مستقیم نیز کتاب‌های خود را عرضه کنند.

  ثبت‌نام ناشران خارجی برای حضور در «سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» تا بیست‌وهشتم فروردین ماه ١٤٠١ ادامه خواهد داشت.

  «سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» با توجه به محدودیت‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا، از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به دو شکل فیزیکی در محل مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه نمایشگاه به آدرس ketab.ir برگزار خواهد شد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا