اخبار

فیلمی دلهره آور از کشف جنازه بی سر عروس ۱۷ ساله اهوازی ! / شوهرش با سر بریده در خیابان ها چرخید – تلگرام آپ

 • فیلمی دلهره آور از کشف جنازه بی سر عروس ۱۷ ساله اهوازی ! / شوهرش با سر بریده در خیابان ها چرخید – تلگرام آپ

  قتل ناموسی در اهواز رخ داد. در قتل ناموسی در اهواز یک دختر ۱۷ ساله قربانی شد. رسیدگی به پرونده قتل ناموسی در اهواز در دستور کار تیم پلیس قرار گرفت. عاملان قتل ناموسی در اهواز  دستگیر شدند. قتل ناموسی در اهواز باعث وحشت مردم شد. قتل ناموسی در اهواز بخاطر فرار یک دختر ۱۷ ساله به ترکیه رخ داد.

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از رکنا، شنبه ۱۶ بهمن ماه، رسیدگی قضایی به پرونده قتل ناموسی دختر ۱۷ ساله پس از دستگیری عاملان جنایت توسط علی حسن لو بازپرس ویژه قتل در اهواز آغاز شد.

  تحقیقات اولیه مشخص کرد، سر دختر ۱۷ ساله بخاطر فرار به ترکیه توسط همسر و برادر شوهرش که پسرعموهای او بودند، برید شده است. این درحالی بود که سر بریده شده دختر ۱۷ ساله توسط همسرش جلوی چشمان مردم در خیابان گردانده شد اما جسد مقتول به مکان دیگری منتقل شده بود.

  بدین ترتیب تجسس ها برای کشف جسد بدون سر دختر جوان توسط کارآگاهان پلیس آگاهی آغاز شد.

  تحقیقات برای دستگیری متهمان ادامه داشت تا اینکه پتوی خونین قهوه ای رنگی در خیابان ناصر خسرو توجه کارآگاهان پلیس آگاهی را جلب کرد و جسد بدون سر دختر ۱۷ ساله کشف شد.

  بنابراین گزارش، با دستور علی حسن لو بازپرس ویژه قتل شهر اهواز جسد مقتول برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در خصوص این حادثه ادامه دارد. 

  لینک فیلم چرخاندن سربریده دختر ۱۷ ساله توسط شوهرش دراهواز !

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا