اخبار

وقوع جنگ جهانی سوم بزودی؟ | از پیش‌بینی نوستراداموس تا هشدار ایلان ماسک – تلگرام آپ

 • وقوع جنگ جهانی سوم بزودی؟ | از پیش‌بینی نوستراداموس تا هشدار ایلان ماسک – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ نوستراداموس فرانسوی که به دلیل پیش بینی چندین مورد از مهم ترین رویدادهای تاریخ، مانند به قدرت رسیدن هیتلر یا مرگ الیزابت دوم شناخته شده است، اما این بار پیشبینی های او مربوط به سال ۲۰۲۴ است و حقیقت این است که این پیش‌بینی‌ها اصلاً امیدوارکننده نیستند. در میان این پیش‌بینی‌های بسیار، می‌توان به فاجعه‌های طبیعی و مرگ شخصیت بسیار مهمی اشاره کرد.

  تمام متونی که به‌عنوان “پیش‌بینی‌ها” مطرح شده و طی سال‌ها توسط بسیاری از متخصصان مورد مطالعه قرار گرفته‌اند، به ما این امکان را می دهد تا نگاهی به یک آینده نگران‌کننده بیاندازیم؛ که ممکن است به معنای وجود تغییرات بزرگ برای انسان‌ها در سال ۲۰۲۴ باشد.

  Pope Francis on Israel-Hamas war: 'I urge believers to take only one side in this conflict, that of peace' | Fox News

  به عنوان مثال، بر اساس پیش‌بینی‌های نوستراداموس، ممکن است ما در سال ۲۰۲۴ با وداع پاپ فرانسیس رو به رو شویم، او در حال حاضر ۸۶ سال سن دارد و با چندین مشکل سلامتی روبرو شده است.

  پیش‌بینی دیگر نوستراداموس به پیشرفت تغییرات اقلیمی در سال ۲۰۲۴ اشاره دارد، چیزی که به معنای اختلالات هواشناسی بیشتر با توفان‌های شدید یا افزایش دماها می‌باشد. این همچنین یک گام دیگر در موج‌های گرمایی است که در سال ۲۰۲۳ قابل مشاهده بود.

  اما پیش بینی های او به اینجا ختم نمی شود. میشل دو نستردام یا همان نوستراداموس، شروع یک جنگ جهانی جدید را ۷۹ سال پس از پایان جنگ دوم پیش بینی کرد. جنگ جهانی دوم بین سال های ۱۹۳۹ تا ۱۹۴۵ بود که بیشتر کشورهای جهان از جمله قدرت‌های بزرگ در آن شرکت داشتند. کشورها در قالب دو اتحاد نظامی در برابر هم قرار گرفتند و با این دو اتحاد نظامی، یک جنگ تمام‌عیار به راه انداختند که در اثر آن، بیش از صد میلیون پرسنل نظامی در بیش از ۳۰ کشور جهان درگیر شدند. او به خوبی می تواند به آنچه در اوکراین رخ داد یا جنگ بین اسرائیل و فلسطین اشاره کند که می تواند منجر به ورود هرچه بیشتر کشورها به درگیری شود.

  وقوع جنگ جهانی سوم بزودی؟ | از پیش‌بینی نوستراداموس تا هشدار ایلان ماسک

  هشدار ایلان ماسک درباره احتمال وقوع جنگ جهانی سوم

  همچنین این مرد فرانسوی اعتقاد دارد که زلزله ای قوی و خطرناک در جهان رخ خواهد داد که به معنای از دست دادن هزاران نفر خواهد بود. اگرچه مکان مشخص نشده است، اما یادآور اتفاقاتی است که اخیراً در مراکش رخ داد، جایی که هزاران نفر در اثر زلزله بزرگ در مراکش و اطراف آن جان خود را از دست دادند.

  نوستراداموس کیست ؟

  نوستراداموس، که نام واقعی او میشل دو نوستردام نام است، یک جوانان و پزشک فرانسوی بود که در قرن ۱۶ میلادی متولد شد. او به دلیل دانش و استفاده از داروهای گیاهی برای کنترل ویروس‌ها که بسیار رایج بود، مشهور بود. در زمان او، فرهنگ عامیانه عمیقاً با مذهب و سایر اشکال اعتقادی در هم آمیخته بود که محبوبیت گسترده عمل او را تضمین می کرد.

  اما شهرت او در دنیای امروز ربطی به درمان های طبیعی و دارو ندارد. این همه به کتاب او “Les Prophéties” یا “پیش‌بینی‌ها” ارتباط دارد. این کتاب حدود سال ۱۵۵۵ منتشر شد و شامل مجموعه‌ای از اشعار است که همانطور که اسمس مشخص است، وقایع جهانی را در طی دو هزار سال آینده پیش‌بینی میکند.

  وقوع جنگ جهانی سوم بزودی؟ | از پیش‌بینی نوستراداموس تا هشدار ایلان ماسک

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا