اخبار

فصل هفتم سریال پایتخت در نوروز ۱۴۰۲ پخش می شود؟ – تلگرام آپ

 • فصل هفتم سریال پایتخت در نوروز ۱۴۰۲ پخش می شود؟ – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از رکنا؛ سریال پایتخت یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی سیروس مقدم که تهیه‌کنندگی سریال پایتخت را الهام غفوری به دست داشت. سریال پایتخت در شش فصل از شبکه یک پخش شده‌است. بازیگران  اصلی سریال پایتخت ​محسن تنابنده ، ریما رامین‌فر ، علیرضا خمسه ، احمد مهران‌فر ، نسرین نصرتی بوده است.

  سریال پایتخت

  مهدی فرجی پاسخ پرسشی درباره ادامه سریال پایتخت را این گونه داد.

  محسن تنابنده در آخرین گفت‌وگوی خود با فریدون جیرانی در کافه آپارات، تا به اسمِ «پایتخت» رسید این‌طور گفت که ما دوست داریم کار کنیم و مسئولان تلویزیون باید در موردِ آن تصمیم‌گیری کنند.

  سریال پایتخت

  با تلویزیونی‌ها صحبت می‌کنیم آن‌ها توپ را به میدانِ پایتختی‌ها می‌اندازند. به هر حال مردم همان‌قدر که پیگیرِ ساخت ادامه سریال‌هایی مثل «نون‌خ» و «زیرخاکی» و حتی برخی کارهای قدیمی‌ترند، به مراتب بیشتر پیگیرِ ساخت فصل هفتم «پایتخت» اند.

  به نظرشما که مشاور پروژه «پایتخت۶» هم بودید و احتمالاً خیلی اطلاعات بیشتری دارید، پرونده «پایتخت» در فصل ششم بسته شده و یا فصل هفتمی هم در کار است؟

  من فکر می‌کنم حتماً فصل هفتم در کار است و ان‌شاءالله اتفاق می‌افتد. منت‌ها به جای اینکه افراد بروند در رسانه‌ها راجع به هم گفت‌وگو کنند چقدر خوب است بنشینند در کنار هم گفت‌وگو کنند.

  سریال پایتخت

  همان نکته‌ای که اشاره کردم تعامل و گفت‌وگو باید اتفاق بیفتد. وقتی برندی تولید می‌شود آن‌قدر ارزش دارد که بگوییم رئیس شبکه با رئیس سیمافیلم عواملش را فرا بخوانند و جلسه بگذارند تا مشکلات و موانع برطرف شود.

  آخرین اظهار نظر در مورد ساخت فصل هفتم مربوط به محسن تنابنده و اوسط بهمن ماه سال گذشته است. او گفته بود که ما دوست داریم کار کنیم، اما مسئولان تلویزیون هنوز تصمیمی نگرفته اند و هر بار که آن‌ها صحبت می‌کنیم، آن‌ها توپ را به میدان سازندگان پایتخت می‌اندازند.

  سریال پایتخت

  حالا با گذشت ۵ ماه از این اظهار نظر، مهدی فرجی تهیه کننده و از مدیران اسبق تلویزیون احتمالاتی در باره ساخت فصل هفتم مطرح کرده است.

  او که به عنوان مشاور فصل ششم پایتخت هم حضور داشت، حالا به رسانه‌ها گفته که من فکر می‌کنم حتماً فصل هفتم در کار است و ان‌شاءالله اتفاق می‌افتد.

  البته فرجی به مسئولان تلویزیون و سازندگان پایتخت توصیه کرده که منتها به جای اینکه بروند در رسانه‌ها راجع به هم گفتگو کنند، بنشینند در کنار هم گفتگو کنند. وقتی برندی تولید می‌شود آن‌قدر ارزش دارد که بگوییم رئیس شبکه با رئیس سیمافیلم عواملش را فرا بخوانند و جلسه بگذارند تا مشکلات و موانع برطرف شود.

  سریال پایتخت

  اما با این وجود هنوز اهالی تلویزیون و پایتختی‌ها واکنشی به موضوع ساخت فصل هفتم پایتخت نشان نداده اند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا