اخبار

تتلو به زودی آزاد می‌شود ؟ / ماجرای پاسپورت جدید او چیست؟ – تلگرام آپ

 • تتلو به زودی آزاد می‌شود ؟ / ماجرای پاسپورت جدید او چیست؟ – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از تسنیم، امیر تتلو، خواننده پرحاشیه‌ای که اقدام به تشنج در کنسولگری ایران در ترکیه کرده بود، از سوی پلیس این کشور دستگیر شد.

  به دنبال انتشار اخباری در فضای مجازی مبنی بر دستگیری امیر حسین مقصودلو، معروف به تتلو با شکایت کنسولگری ایران در ترکیه، تتلو روز گذشته به دلیل تشنجی که در کنسولگری ایران در ترکیه ایجاد کرده، از سوی پلیس ترکیه به بازداشتگاه منتقل شده است.

  تتلو به زودی آزاد می‌شود ؟ / ماجرای پاسپورت جدید او چیست؟

  مقصودلو به تازگی پاسپورت جدید دریافت کرده، اما با پاسپورت پانچ‌شده و قدیمی خود به فرودگاه رفته و خواستار بازگشت به کشور بود. این موضوع نشان می‌دهد که او نه برای بازگشت به ایران، بلکه برای حاشیه‌سازی و جذب بیشتر دنبال‌کننده و به تبع آن گرفتن تبلیغات، دست به این کار زده است.

  همچنین، باید گفت که مقصودلو اخیراً بخش اعظم دارایی خود را در یک کلاهبرداری از دست داده و تلاش او برای گرفتن آگهی چند برابر شده است.

  تتلو به زودی آزاد می‌شود ؟ / ماجرای پاسپورت جدید او چیست؟

  از سوی دیگر، شنیده‌ها حکایت از آن دارد که مقصودلو پاسپورت خود را برای سفر به آمریکا و اقامت در این کشور به کنسولگری آمریکا در استانبول تحویل داده است.

  وی در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد، اما به دلیل نداشتن شاکی خصوصی، احتمالاً به زودی آزاد خواهد شد.

  مقصودلو، طی روزهای اخیر به دلیل اقداماتی همچون خشونت علیه دختران در فضای مجازی، حاشیه‌ساز شده که این نیز بخشی از برنامه او برای جذب بیشتر دنبال‌کننده است.

  تتلو به زودی آزاد می‌شود ؟ / ماجرای پاسپورت جدید او چیست؟

  این روزها به هر رسانه‌ای که سر بزنید، از اینستاگرام گرفته تا گوشه و کنار صدا و سیما، مکرر یک خبر را دریافت می‌کنید: «امیرحسین مقصودلو، ملقب به تتلو که چند سال اخیر در استانبول ترکیه زندگی می‌کرد، توسط پلیس ترکیه در مرز بازرگان تحویل ایران داده و با دستور قضائی بازداشت شد.»

  دستگیری این چهره که سال‌های اخیر مدام بر طبل حاشیه‌سازی کوبیده، خود باعث حاشیه‌های جدیدی شده و بازتاب‌های زیادی داشته است.

  تتلو به زودی آزاد می‌شود ؟ / ماجرای پاسپورت جدید او چیست؟

  حرف و حدیث‌ها درباره بازداشت تتلو متفاوت است؛ برخی معتقدند که تتلو فاقد اعلان قرمز بوده و از سوی ایران مشکلی برای ورود نداشته است، چرا که ترکیه او را در خاک ایران تحویل داده است؛ در حالی که اگر موضوع تتلو «استرداد مجرمین» بود، ایران باید او را در خاک ترکیه تحویل می‌گرفت. بر اساس همین حساب و کتاب‌ها، عده‌ای می‌گویند دولت ترکیه تتلو را دیپورت کرده است.

  تتلو به زودی آزاد می‌شود ؟ / ماجرای پاسپورت جدید او چیست؟

  تتلو که از موسیقی زیرزمینی ایران سر از ترکیه درآورد، در سیر هبوطی شگفت‌آور به سوی ابتذال رفت و رفتارهای هنجارشکنانه‌اش روز به روز بیشتر شد. تغییر ظاهر او به واسطه تتوهای عجیب و غریب تا جایی که جای خالی روی پوست او باقی نماند، باعث شد این سوال مطرح شود که چه چیزی در نهاد او پنهان شده و چه سرخوردگی‌های درونی عمیقی دارد که او را از یک خواننده زیرزمینی با هواداران زیاد و صدایی پرطرفدار، به یک چهره قبح‌شکن و ضداخلاق تبدیل کرده است.

  تتلو به زودی آزاد می‌شود ؟ / ماجرای پاسپورت جدید او چیست؟

  در مدح صدای امیرحسین مقصودلو و در ذم اخلاق و رفتار هنجارشکن و ضداجتماعی او، طومارها نقل است. برخی معتقدند که او نماد یک صدای خوب ولی از دست‌رفته است. کسی که برای ماندن در جرگه معمولی‌ها تلاش کرد ولی زمانی که موفق نشد، مرزهای ادب را درید و افسار اخلاقی را پاره کرد و تبدیل به یک چهره کریه ولی معروف شد. چیزی که باعث شد او به درآمد بالا، اما موقتی برسد و سرانجام به دست قانون‌های بین‌المللی دستگیر شده و از زندگی عادی نیز محروم شود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا