اخبار

چرا بیلبوردهای خانگی، محو شد؟  – تلگرام آپ

 • چرا بیلبوردهای خانگی، محو شد؟  – تلگرام آپ

  به گزارش سلام نو، اینکه چطور می‌شود تا همین سه ماه قبل و هنگام عرضه سریالهایی مثل جیران یا شام ایرانی و شبهای مافیا، از منظر تبلیغات محیطی بسیار فراگیر ظاهر شده بودند و در جای جای شهر بیلبوردهای آنها به چشم می‌خورد ولی حالا سریالی مثل یاغی که از طریق فیلیمو عرضه شده، تقریبا هیچ تبلیغ محیطی ندارد، جای شگفتی است. 
  اگر اخبار هفته های اخیر پلتفرم های خانگی را مرور کرده باشیم قطعا به ماجرای احتمال لغو مجوز برخی پلتفرم ها توسط ساترا و درکنارش عدم صدور مجوز برای برخی سریال‌های خانگی را شنیده‌ایم. 
  اگر صدور مجوز سریال را پیش نیاز دریافت مجوز تبلیغات محیطی بدانیم، به این نتیجه نمیرسیم که سریالهای اخیر اساسا مجوز عرضه ندارند که نتوانسته اند، تبلیغ محیطی داشته باشند؟ 
  فقدان تبلیغ محیطی سریال‌های خانگی در حالی است که هم آثار سینمایی مثل انفرادی و علفزار و هم آثار تلویزیونی مثل مستوران، منعی برای تبلیغات محیطی نداشته اند. آثاری که همگی مجوز ساخت ارشاد یا تلویزیون را داشته اند. 
  بالاخره ماجرا به کجا خواهد رسید و تکلیف بیلبوردهای تبلیغاتی به کجا میرسد؟؟ آیا همگان منتظر آن هستند که تکلیف دعوای ساترا و ارشاد برای زعامت نهایی شبکه خانگی معلوم شود و درنهایت برای دریافت مجوز اقدام کنند؟ یا این وضعیت کجدار و مریز عرضه سریال بدون بیلبورد بناست ادامه یابد. 
  واقعا چرا سریالهایی مثل یاغی و ساخت ایران۳ بیلبورد ندارند؟ 
  باید منتظر پاسخ ساترا در این زمینه باشیم.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا