اخبار

ماجرای خودکشی یک ایرانی در فرانسه چه بود؟ – تلگرام آپ

 • ماجرای خودکشی یک ایرانی در فرانسه چه بود؟ – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ روزنامه ایران نوشت: رسانه‌های فارسی زبان بیگانه در خبری مدعی شدند فردی با نام محمد مرادی در فرانسه برای جلب توجه کشورهای غربی به ایران و حمایت از اغتشاشات دست به خودکشی زد.

  بر اساس خبر منتشر شده در این رسانه‌ها این فرد پیش از خودکشی اعلام کرده است که می‌خواهد خود را در رود لیون فرانسه غرق کند تا توجه کشورهای دنیا را به خود و ایران جلب کند.

  این اقدام ادعایی در حالی انجام شده است که براندازان پس از فروکش کردن آشوب‌ها با شدت بیشتری دچار اختلاف و افسردگی سیاسی شده‌اند.

  حمید فرخ نژاد نیز که مدتی است به دشمنان ایران پناه برده است در پستی با حمله به اپوزیسیون خارج نشین آنها را کسانی خواند که شغل خود را دشمنی با جمهوری اسلامی ایران قرار داده‌اند و از این طریق به درآمدزایی مشغول‌اند. فرخ نژاد گفت جریان مخالف ایران کسانی‌اند که پر از مشکلات شخصی هستند، چشم دیدن یکدیگر را ندارند و همه وقت خود را صرف از بین بردن خودشان می‌کنند. گفتنی است اقلیت برانداز که در هفته‌های گذشته با خشونت فراوان و پشتیبانی برخی کشورهای عربی و غربی به ایجاد ناامنی در کشور مشغول بودند با عدم همراهی مردم بشدت دچار سردرگمی و انزوا شده‌اند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا