اخبار

هشدار هواشناسی؛ ورود سامانه جدید بارشی به کشور از ۱۴ دی ۱۴۰۱ – تلگرام آپ

 • هشدار هواشناسی؛ ورود سامانه جدید بارشی به کشور از ۱۴ دی ۱۴۰۱ – تلگرام آپ

  صادق ضیائیان از آلودگی هوای شهرهای صنعتی و پرجمعیت خبر داد و عنوان کرد که از روز سه شنبه آلودگی هوا در این شهرها افزایش می‌یابد.

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از فارس، ضیائیان درباره آخرین وضعیت جوی کشور توضیحاتی ارائه کرد که صحبت‌های او را می خوانید:‌

  *با توجه به سکون نسبی جو تا اواخر وقت سه‌شنبه ۱۳ دی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت آلودگی هوا افزایش می‌یابد.

  *روز آینده در تهران و کرج با افزایش غلظت آلاینده‌های جوی افزایش شاخص آلودگی هوا کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم برای همه گروه‌ها و در صورت مهار نشدن منابع آلاینده در مناطق پرتردد تا حد بسیار ناسالم پیش‌بینی می‌شود.

  *توصیه می‌شود کاهش تردد خودروها و کنترل فعالیت واحدهای صنعتی،‌ مدیریت منابع آلاینده، پرهیز از فعالیت فیزیکی و ورزشی در فضای باز و ترددنداشتن غیرضروری در دستور کار باشد.

  *روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی از جنوب‌غرب و غرب به کشور در نیمه غربی کشور به تدریج بارش برف و باران خواهیم داشت.

  *روزهای دوشنبه و سه‌شنبه پیش‌رو در جنوب‌شرق کشور شامل استان‌های سیستان و بلوچستان و شرق کرمان و هرمزگان وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

  *آسمان تهران روز آینده صاف و غبارآلود است، بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت ۱۰ و ۳ درجه خواهد بود.

  *روز آینده شهرکرد با کمینه دمای ۱۰ درجه زیر صفر سردترین مرکز استان و بندرعباس با بیشینه دمای ۲۵ درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان خواهد بود.

  *روز آینده در ۲۴ مرکز استان کمینه دمای صفر و زیر صفر درجه خواهد بود که شامل بجنورد، ایلام، اصفهان، اردبیل، اراک، ارومیه، بیرجند، زنجان، زاهدان، خرم‌آباد، تبریز، سمنان، سنندج، شهرکرد، قم، قزوین، یزد، کرج، کرمان، کرمانشاه، گرگان، مشهد، همدان و یاسوج خواهد بود که توصیه می‌شود در راستای توزیع مناسب گاز، مردم در مصرف‌ گاز صرفه‌جویی کنند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا