اخبار

هشدار هواشناسی برای شهروندان | مردم سه روز آینده مراقب باشند! – تلگرام آپ

 • هشدار هواشناسی برای شهروندان | مردم سه روز آینده مراقب باشند! – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ بر اساس تحلیل سازمان هواشناسی، سامانه بارشی جدید سبب وقوع چندین مخاطره جوی از جمله بارش برف و باران می شود.

  سازمان هواشناسی برای مواجهه مناسب با این شرایط هشدار سطح نارنجی صادر و نسبت به وقوع مخاطرات جوی نظیر بارش باران و برف، رخداد مه، کاهش دید، در مناطق جنوبی رگبار و رعدو برق و وزش باد شدید و در ارتفاعات و مناطق کوهستانی پدیده بهمن و کولاک برف هشدار داد.

  بر اساس این هشدار منطقه اثر فعالیت سامانه با سطح هشدار نارنجی طی دوشنبه در استان های کرمانشاه، ایلام، لرستان، غرب کردستان، چهارمحال و بختیاری، نیمه شمالی کهگیلویه و بویراحمد، شمال و شرق خوزستان است.

  سه شنبه نیز این شرایط استان های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، همدان، زنجان، قزوین، قم، مرکزی، البرز، تهران، غرب و جنوب اصفهان، شمال فارس، ارتفاعات غربی استانهای مازندران و سمنان را در بر می‌گیرد.

  پیش بینی می‌شود در چهارشنبه فعالیت سامانه در مناطق شمال و شرق خوزستان، چهارمحال و بختیاری، جنوب اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، شمال فارس و شمال خراسان رضوی متمرکز شود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا