اخبار

خبر فوری درباره تعطیلی مدارس | مدارس این شهرها فردا شنبه ۱۱ آذر ماه تعطیل شدند + جزییات تعطیلی مدارس – تلگرام آپ

 • خبر فوری درباره تعطیلی مدارس | مدارس این شهرها فردا شنبه ۱۱ آذر ماه تعطیل شدند + جزییات تعطیلی مدارس – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ با توجه به آلودگی هوا در برخی از استان‌ها و کلان شهرهای بزرگ احتمال تعطیلی مدارس در این مناطق وجود خواهد داشت. در این خبر به جزئیات تعطیلی مدارس در روز شنبه می‌پردازیم. در ادامه جدیدترین خبر درباره تعطیلی مدارس استان‌ها را می‌خوانید.

  تکمیلی یک درباره تعطیلی مدارس

  در حال حاضر خبر تعطیل مدارس تهران شنبه ۱۱ اذر ۱۴۰۲ اعلام نشده است اما این امکان وجود دارد که در صورت افزایش شاخص آلودگی هوا چه در تهران چه در استان های دیگر مدارس تعطیل شوند.

  سازمان هواشناسی کشور نسبت به سکون نسبی هوا و افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، اراک، قم، تبریز، قزوین و مشهد هشدار داد. بر اساس هشدار سطح زرد سازمان هواشناسی کشور، پایداری هوا از امروز تا دوشنبه هفته آینده ضمن سکون نسبی هوا، افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا را به دنبال دارد. این سامانه امروز تهران، کرج، اصفهان و اراک را در بر می‌گیرد. هوای شهرهای تهران، کرج، اصفهان، اراک، قم و تبریز روز شنبه آلوده است و آلودگی هوا تا روزهای یکشنبه و دوشنبه در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، اراک، قم، تبریز، قزوین و مشهد ادامه می‌یابد. سکون هوا موجب افزایش غلظت آلاینده‌ها و افزایش شاخص‌ آلودگی هوا در حد ناسالم برای گروه‌های حساس می‌شود و در صورت عدم مهار منابع آلاینده (ثابت و متحرک)، وضعیت هوا در مناطق پرتردد برای همه گروه‌ها ناسالم خواهد شد. مدیریت بهینه در مصرف سوخت‌های فسیلی و کنترل فعالیت‌های صنعتی آلاینده برای مقابله با این شرایط ضروری است. سازمان هواشناسی به کاهش تردد غیرضروری و پرهیز از حرکات ورزشی در فضای باز به‌ویژه سالمندان، کودکان و افراد با سابقه بیماری‌های قلبی و تنفسی توصیه کرد.

  تکمیلی دو درباره تعطیلی مدارس

  مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پر جمعیت کرج، تهران، اراک، اصفهان و تبریز طی پنج روز آینده خبر داد.

  آسمان تهران فردا شنبه (۱۱ آذر ماه) صاف، همراه با غبار محلی و در بعضی ساعات غبارآلود با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۷ درجه سانتیگراد و طی یکشنبه (۱۲ آذر ماه) صاف، همراه با غبار محلی و در بعضی ساعات غبارآلود با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

  تکمیلی سه درباره تعطیلی مدارس

  هواشناسی: تا سه‌شنبه در تهران، کرج، تبریز، اصفهان، اراک و قم هوا آلوده خواهد بود.

  از بعدازظهر سه‌شنبه به بعد موجی که بارندگی یا وزش باد قابل توجه خواهد داشت، وارد کشور می‌شود.

  این خبر تکمیل می شود….

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا