اخبار

این مرد بزرگترین دهان جهان را دارد + عکس – تلگرام آپ

 • این مرد بزرگترین دهان جهان را دارد + عکس – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ ایزاک می‌تواند چهار چیزبرگر مک‌دونالد را در دهانش جای دهد. ایزاک در ابتدا در ۱۵ آوریل ۲۰۱۹ تنها در ۱۴ سالگی، پس از اندازه گیری طول دهانش که ۹.۳۴ سانتی متر (۳.۶۷ اینچ) شناخته شد.

  ایزاک جانسون ساکن مینه سوتا، به دنیا ثابت کرد که می تواند دهان خود را به اندازه ای باز کند که در رکورد های گینس ثبت شود. ایزاک در طول دوره رشد خود با پدیده ای شگفت انگیز مواجه شد: وقتی دهانش را تا اخرین حد باز می کند فاصله دندان های بالایی تا پایینی ۱۰.۱۹۶ سانتی متر (۴.۰۱۴ اینچ) است!

  ایزاک می تواند چهار چیزبرگر مک دونالد را در دهانش جای دهد. ایزاک در ابتدا در ۱۵ آوریل ۲۰۱۹ تنها در ۱۴ سالگی، پس از اندازه گیری طول دهانش که ۹.۳۴ سانتی متر (۳.۶۷ اینچ) شناخته شد. اما فیلیپ آنگوس، ساکن ایالات متحده آمریکا، بویرتاون، پنسیلوانیا، در ۵ نوامبر ۲۰۱۹ با فاصله دهانی به اندازه ۹.۵۲ سانتی متر (۳.۷۵ اینچ) عنوان رکورد ایزاک را شکست. بعد از آن آیزاک در ۲۱ اکتبر ۲۰۲۰ با کشیدن دهان خود به اندازه ۱۰.۱۷۵ سانتی متر (۴ اینچ) عنوان را پس گرفت. این فاصله دهانی به اندازه یک توپ بیسبال است! آیزاک در ۲۲ فوریه ۲۰۲۲ در صحنه فیلمبرداری ثبت رکورد های گینس در میلان ایتالیا، زمانی که دهان خود را ۰.۰۲۱ سانتی متر (۰.۰۰۸ اینچ) بیشتر ازدفعه قبل باز کرد، رکورد شکنی کرد. ایزاک برای اولین بار پس از دیدن برند اشمیت از وندلینگن آلمان که دهان خود را به ۸.۸ سانتی متر باز کرد، برای شکستن رکورد او عزم خود را جزم کرد و ازاو الهام گرفت. ایزاک از آن زمان با انتشار ویدیو های دهانش که بیش از ۷۴ میلیون بازدید در تیک تاک داشته، به شهرت جهانی رسید. ایزاک گفت: “هر کسی می تواند شگفت انگیز باشد و هر کسی استعدادی دارد. “

  بزرگترین دهان

  بزرگترین دهان

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا