آموزشی

ترفند خواندن پیام های حذف شده واتساپ بدون هیچ برنامه ای – تلگرام آپ

 • ترفند خواندن پیام های حذف شده واتساپ بدون هیچ برنامه ای – تلگرام آپ

  ترفند خواندن پیام های حذف شده واتساپ بدون نیاز به برنامه خاصی

  واتساپ یک پیام رسان بسیار قوی است که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. فیسبوک دارنده این اپلیکیشن پیام رسان است و هر ماه بیش از یک و نیم میلیارد کاربر فعال در سطح جهان دارد که به طور منظم از آن برای انجام کارهای شان کمک می گیرند.

  یکی از ویژگی های پایه این اپلیکیشن توانایی پاک کردن همه پیغام ها از جمله پیغام های خصوصی یا پیغام های داخل گروه می باشد. خیلی از افراد ترجیح می‌ دهند که همه پیام ها را به یکباره پاک کنند تا این که بخواهند آن ها را علامت دار کنند؛ به خاطر همین ممکن است که خیلی از شماها حین پاک کردن همه پیام ها متوجه شوید که تعدادی پیغام مهم داشته اید و اشتباها آن ها را هم پاک کرده اید و اکنون باید آن ها را ریکاوری کنید. در این قسمت از ترفندستان تکنولوژی تلگرام آپ قصد داریم به شما توضیح دهیم که چگونه پیام های پاک شده از واتساپ را در گوشیِ خود برگردانید.

  واتس آپ

  چگونه پیام ها را ریکاوری کنیم؟

  این روش برای اندروید مؤثر است و برای کسانی که آیفون دارند کاربردی ندارد. اول باید وارد مرورگر فایل روی گوشی موبایل شوید؛ سپس به قسمت واتساپ و بعد دیتا بیس مراجعه کنید. دیتا بیس همه فایل های بکاپ شده واتساپ را داخل خود دارد و آن ها را ذخیره می کند‌؛ سپس گزینه فایل msgstore.db.crypt12 را انتخاب کنید و یک لمس بلند مدت و طولانی روی آن داشته باشید و بعد روی ویرایشِ نام بزنید.

  اکنون باید نام آن را به msgstore_backup.db.crypt12 تغییر دهید. نام فایل را عوض کنید تا از پاک شدن پیام جلوگیری شود. اکنون روی فایل بکاپ اخیر بزنید و نام آن را به msgstore.db.crypt12 تغییر دهید.

  حال گوگل درایو را روی گوشی موبایل باز کنید و روی منوی خط افقی در قسمت بالا گوشه و سمت راست بزنید. حال روی Backups ضربه بزنید و بکاپ واتساپ را پاک کنید. اکنون نصب واتساپ را غیر فعال کرده و دوباره آن را نصب کنید. دوباره فایل msgstore.db.crypt12 را انتخاب کنید و روی بازیابی یا Restore ضربه بزنید تا عکس و پیام های شما بازیابی شود.

  ریکاوری پیام ها از طریق بکاپ کلود یا ابر

  خوشبختانه می‌ توانید این کار را از طریق کلود یا گوگل درایو هم انجام دهید. اول باید واتساپ را از روی گوشی اندروید و آیفون خود؛ حذف نصب کنید؛ سپس دوباره آن را نصب کرده و با همان شماره تلفن وارد واتساپ شوید. اکنون می توانید پیام ها را از گوگل درایو یا کلود دوباره بازیابی کنید. روی بازیابی ضربه بزنید تا فرایند انجام کار آغاز گردد. پیام های شما اکنون بازیابی شده است و باید به این نکته توجه کنید که اگر پیام ها بعد از این از بین بروند، دیگر نمی توانید آن ها را بازیابی کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا