اخبار

ساخت «عملیات خانگی» فیلم جدید «جکی چان» در سوریه – تلگرام آپ

 • ساخت «عملیات خانگی» فیلم جدید «جکی چان» در سوریه – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از ایسنا به نقل از فرانس ۲۴، شهر حجر الاسود در نزدیکی پایتخت سوریه که پس از عملیات سال ۲۰۱۸ برای بیرون راندن داعش متروکه شده بود، هم اکنون لوکیشن فیلم اکشنی به تهیه‌کنندگی «جکی چان» شده است.

  پفیلم جدید «جکی چان» با نام «عملیات خانگی» برگرفته از تخلیه چینی و سایر شهروندان خارجی از جنگ یمن در سال ۲۰۱۵ است؛ عملیاتی که به عنوان نقطه عطفی برای پکن تلقی می‌شد.

  کشور یمن که تحت تاثیر تجاوز نیروهای سعودی است هم‌اکنون برای فیلمبرداری بسیار خطرناک است و به همین دلیل برخی از صحنه‌های این فیلم که توسط یک شرکت تولیدی اماراتی نیز حمایت می‌شود، در سوریه فیلمبرداری می‌شود و سفیر چین، که روابط دیپلماتیک خوبی با سوریه دارد نیز برای آغاز فیلمبرداری این فیلم در شهر حجر الاسود حضور یافت.

  ویرانه‌های حجر الاسود در چند روز گذشته مملو از گروهی متشکل از بازیگران با لباس‌های قبیله‌ای یمنی، افراد با لباس‌های سوری و اعضای چینی گروه فیلم سازی بوده است.

  «جکی چان» یکی از تهیه‌کنندگان اصلی این فیلم است که البته هنوز برنامه‌ای برای سفر به سوریه و حضور در لوکیشن فیلم «عملیات خانگی» به کارگردانی «سانگ یینشی» را ندارد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا