اخبار

قیمت پراید از ۲۵۰ میلیون تومان گذشت / پژو پارس ۵۸۰ میلیون تومان شد + قیمت روز خودرو – تلگرام آپ

 • قیمت پراید از ۲۵۰ میلیون تومان گذشت / پژو پارس ۵۸۰ میلیون تومان شد + قیمت روز خودرو – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت خودرو صفر داخلی روز دوشنبه، ۵ دی ۱۴۰۱ با تغییراتی همراه شد.

  قیمت خودرو در سایت‌های آگهی و خرید و فروش خودرو همچنان افزایشی است. قیمت خودرو هم‌گام با افزایش نرخ دلار و سقف‌شکنی‌های پی در پی با افزایش همراه شد و رکوردهای جدیدی را ثبت کرد. البته این افزایش قیمت و رکوردزنی‌ها همچنان ادامه دارد و بازار خودرو را دچار شوک بزرگی کرده است.

  از ابتدای سال ۱۴۰۱ قیمت پراید با ثبات نسبی همراه شده بود. اما برخلاف آن ماه‌ها، سقف‌شکنی تاریخی دلار این ثبات را شکست و این خودرو را با افزایش قیمت همراه کرد.

  حال پراید ۱۱۱ که تولید آن مدت‌هاست متوقف شده، وارد بازه جدید قیمتی شد. این خودرو با چهار میلیون تومان افزایش نسبت به روز گذشته، در قیمت ۲۵۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد. پراید ۱۳۱ نیز چهار میلیون تومان گران شد و امروز به نرخ ۲۴۲ میلیون تومان عرضه می‌شود.

  پژو ۲۰۷ اتومات پس از روزها افزایش قیمت، امروز با ۱۴ میلیون افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، اکنون در محدوده قیمتی ۷۲۷ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

  خودرو دنا معمولی هم که روزها بود که با ثبات قیمت همراه شده بود، امروز ۱۰ میلیون تومان گران شد و در قیمت ۵۶۱ میلیون تومان در بازار عرضه شد.

  پژو پارس اتوماتیک که در روزهای گذشته جهش قیمتی زیادی را تجربه کرد، اما امروز ۱۰ میلیون تومان افزایش داشت و در قیمت ۵۸۰ میلیون تومان در بازار خودرو کشور عرضه شد.

  تارا اتوماتیک هم که در هفته‌های گذشته با افزایش قیمت قابل‌توجهی همراه شد، امروز نیز یک میلیون تومان گران شد و به نرخ ۷۳۰ میلیون تومان در بازار عرضه شد.

  قیمت خودروهای پرطرفدار در بازار چند؟

  اما خودروهایی که در بازار بیشتر مورد معامله قرار می‌گیرند و خریدار بیشتری دارند امروز با چه قیمتی به بازار عرضه می‌شوند؟

  تیبا هاچ‌بک‌ پلاس که از خودروهای پرطرفدار این روزهاست، صبح امروز در محدوده ۲۸۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

  قیمت پژو ۲۰۶ تیپ دو صفر نیز هفت میلیون تومان افزایش قیمت داشت حالا ۴۴۰ میلیون تومان ارزش دارد. در این میان، تیپ پنج این مدل پژو در بازار کشور شش میلیون تومان گران و در نرخ ۴۷۰ میلیون تومان به بازار عرضه شد.

  پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده

  اسد کرمی، نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو در تهران گفت: این روزها قیمت خودرو در بازار به صورت روزانه با افزایش همراه است و به دلیل نوسانات دلار و تورم، خودرو تبدیل به یک کالای سرمایه‌ای شده است و نه مصرفی.

  او افزود: اما سطح معاملات مجددا کاهش پیدا کرده است. چراکه هیچ ثباتی در قیمت‌ها دیده نمی‌شود. در این میان، خودروهایی مانند شاهین، پژو ۲۰۷ و دنا از سایر خودروهای داخلی بیشتر مورد معامله قرار می گیرند.

  این خودرو پرطرفدار یک روزه ۱۴ میلیون تومان گران شد | جدول قیمت خودروهای پرطرفدار را ببینید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا