اخبار

قیمت سکه از ۳۲ میلیون تومان گذشت / طلای ۱۸ عیار ۳ میلیون شد؟ – تلگرام آپ

 • قیمت سکه از ۳۲ میلیون تومان گذشت / طلای ۱۸ عیار ۳ میلیون شد؟ – تلگرام آپ

  به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه امروز هم در مسیری افزایشی قرار گرفته‌اند. این فلزات ارزشمند در چند هفته گذشته افزایش قیمت بی‌سابقه‌ای را تجربه کرده و اکنون بر قله تاریخی خود ایستاده‌اند. قیمت طلا ( ۱۸ عیار) تا لحظه تنظیم این گزارش به گرمی دو میلیون و ۶۹۲ هزار و ۹۰۰ تومان رسیده است.

  سکه امامی

  قیمت سکه امامی امروز به ۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. همچنین حباب این نوع سکه نیز حالا وارد کانال هشت میلیون تومانی شده و هشت میلیون و ۸۱۶ هزار تومان قیمت دارد.

  سکه بهار آزادی

  قیمت سکه بهار آزادی در ششمین روز از اسفندماه همسو با سکه امامی مسیری افزایشی را تا این لحظه پشت سر گذاشته است و حالا حدود ۲۹ میلیون تومان قیمت دارد. حباب این سکه طرح قدیم نیز اکنون ۶ میلیون و ۲۵۸ هزار تومان برآورد می‌شود.

  نیم سکه

  قیمت نیم سکه ۷۰۰ هزار تومان نسبت به آخرین نرخ روز گذشته رشد داشته و در حالی قیمت آن به ۱۷ میلیونو تومان رسیده که اکنون حباب آن پنج میلیون و ۱۸۱ تومان قیمت دارد.

  ربع سکه

  قیمت ربع سکه نیز امروز رشد قیمت داشته و به ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. این سکه پرطرفدار همچنین در لحظه تنظیم این گزارش پنج میلیون و ۴۸۸ هزار تومان حباب دارد.

  سکه گرمی

  قیمت سکه گرمی که معمولا رشد کندتری نسبت به باقی انواع سکه دارد اکنون وارد کانال جدید شده و به قیمت ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. این سکه کوچک همچنین سه میلیون و ۳۷ هزار تومان حباب را اکنون تجربه می‌کند.

  با افزایش قیمت سکه در روزهای اخیر حباب این فلز ارزشمند نیز مسیری افزایشی را در پیش گرفته و روبه‌روز در حال بزرگتر شدن است. در این بین حباب سکه‌های کوچکتر به‌ویژه ربع سکه حالا حجم زیادی از قیمت اصلی آنها را تشکیل می‌دهد و این کاهش قدرت خرید مردم را نشان می‌دهد.

  کارشناسان معتقدند در صورتی که گشایشی سیاسی در ماه‌های آینده حاصل نشود قیمت طلا و سکه نیز تحت تاثیر دلار مسیری افزایشی در پیش خواهند گرفت، مسیری که انتهای آن مشخص نیست.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا