اخبار

خیانت‌کارترین همسران جهان اهل کدام کشور هستند؟ – تلگرام آپ

 • خیانت‌کارترین همسران جهان اهل کدام کشور هستند؟ – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از رکنا، خیانت که معضل اجتماعی است و در بسیاری از کشورها این مشکل به صورت بالاترین آمار وجود دارد ادامه مطالب را در سایت تالاب مشاهده کنید خیانت زوجین در برخی از کشورهای دنیا واقعا بیداد می کند و آمار بسیار بالای خیانت زن و شوهرها در 10 کشور دنیا موجب شده تا هیچ زوج جوانی در این کشورها به همسرش اعتماد نداشته باشد.در زندگی زن و شوهرها چیز جدیدی نیست و اجتماع همه روزه شاهد چنین اتفاقاتی هست. این معضل اجتماعی در برخی کشورها بیشتر مشاهده می گردد.

  حتی اگر دستورات مذهبی و پیشینیان همواره توصیه می کنند “هرگز مرتکب زنا نشوید”، ولی باز هم بسیاری از آدم ها به همسر یا به طور کلی شریک عاطفی شان خیانت جنسی می کنند.

  این اتفاقی است که هر روز در سراسر دنیا رخ می دهد. طبق نظرسنجی جامعی که توسط شرکت کاندوم سازی دورِکس و وب گاه های دوست یابی برخط به دست آمده است، ۱۰ ملت با بیش ترین آمار خیانت زوجین در جهان از این قرار هستند:

  ۱۰. فنلاند (۳۶ درصد)

  به گفته ی یکی از شهروندان فنلاند، روابط جنسی در این کشور به عنوان یکت جربه ی مثبت تلقی می شود. در حقیقت آدم ها در فنلاند به یک دیگر خیانت جنسی نمی کنند. آنها روابط موازی دارند. بسیار خوب! البته نمی توانم چنین کاری را به شما توصیه کنم! یک پنجم مردان متاهل در این کشورِ اروپای شمالی دستِ ِکم با ۱۰ زن دیگر رابطه دارند.

  ۹. بریتانیا (۳۶ درصد)

  آدم های مقیم بریتانیا میان کشورهای اروپایی دارای سطح پایینی ازنرخ بی وفایی و خیانت هستند. این مسئله گواهی است بر دیدگاه پارسایانِ آنگلوساکسونی نسبت به اخلاقیات. نیمی از پاسخ دهندگان این نظرسنجی در این کشور که مرتکب خیانت شده اند، از کارشان پشیمان هستند.

  البته این نظرسنجی فقط از میان مردم معمولی جمع آوری شده است. چنانچه روابط اعضای خاندان سلطنتی نیز مورد بررسی قرار می گرفت، بریتانیا حتما چند پله در این آمار بالاتر می رفت.

  ۸. اسپانیا (۳۹ درصد)

  با این که اسپانیا زنان پرحرارتی دارد، به دلیل آن که بسیاری از آدم های این کشور مذهبی هستند، از لحاظ خیانت جنسی در رتبه ی پایینی قرار گرفته است. بیشتر آنها پایند سنت هایی هستند که این آدم ها را از روابط جنسی خارج از ازدواج باز می دارد. بسیاری از اسپانیایی ها کاتولیک هستند،

  بنابراین نگاه منفی شان نسبت به خیانت کاملا طبیعی است. با وجود این، با یک نگاه به نرخ بالای طلاق نسبت به ازدواج که بیش از ۶۰ درصد است، می توانیم دریابیم که احتمالا آدم ها در این کشور پیش از شروع یک رابطه ی جدید، رابطه ی پیشین را تمام می کنند.

  ۷. بلژیک (۴۰ درصد)

  جامعه ی دوست یابی برخط و خدمات شبکه ی اجتماعی گلیدینمحبوب ترین وب گاه مردان و زنان متاهل بلژیکی برای یافتن افراد جدید برای ایجاد رابطه ی جنسی است. این وب گاه ۱/۱ میلیون عضو دارد. به گفته ی یکی از مشاوران گلیدین، معشوقه داشتن تبدیل به یک موضوع عادی شده است

  و دیگر مخفی و پنهانی نیست. به اعتقادِ وی، داشتن یک یار و همدم غیر از زن رسمی، در از بین رفتن افسردگی بی نهایت موثر است.

  ۶. نروژ (۴۱ درصد)

  ثبت نام های جدید در وب گاه خیانت جنسیِ ویکتوریا میلان با فرارسیدن فصل گرما ۷۸ درصد افزایش یافت. اگر در نروژ زندگی می کنید، حتما می دانید چرا فصل جفت گیری در این کشور بسیار کوتاه است.

  بر اساس یک وبلاگ به نام ‘یک کانادایی در نروژ’، آمارِ پایین خیانت در نروژ به دلیل کم بودن جمعیت این کشور است. نروژ کشور کوچکی است. آدم ها در این کشور هم دیگر را می شناسند، بنابراین خیانت در این کشور رواج کم تری دارد.

  ۵. فرانسه (۴۳ درصد)

  به نظر می رسد روابط نامشروعِ روسای جمهوری فرانسه تبدیل به یک سنت شده باشد. پاملا دراکرمن در کتاب اش به نام ‘ترجمان شهوت’ تاکید می کند: ” در فرهنگِ فیلم های فرانسوی، خیانت به همسر از نشانه های قهرمان داستان است”.

  ۴. آلمان (۴۵ درصد)

  حدود ۶۰ درصد از آنها به همسران شان خیانت می کنند. ظاهرا در این مورد، زنان آلمانی گوی سبقت را از همتایان فرانسوی شان ربوده اند. ولی به نظر می رسد فرانسه همسایگان پرشور و هیجانی دارد که شاید در بازی خارج از خانه کمی محتاط تر هستند.

  ۳. ایتالیا (۴۵ درصد)

  ایتالیا کشوری است که مرد شهوتران و زنباره ی اصیلی به نام جاکومو کازانووا را به جهانیان معرفی کرد. آنها هم چنین مردمی هستند کهسیلاویو برلوسکونی را به عنوان رییس جمهورشان انتخاب کردند. پس آن قدر هم تعجب آور نیست که ایتالیا در رده ی سوم این فهرست قرار بگیرد. روزی کازانووا برای یک شهبانو این گونه نوشت: “در حقیقت، فقط وقتی بی حرمتی اتفاق می افتد که خیانت در ملا عام صورت گیرد”.

  ۲. دانمارک (۴۶ درصد)

  کپنهاگ، پایتخت دانمارک، به “قلمرو روابط اجتماعی و شهوانی” معروف است. در دانمارک، در کنار هتل های شایسته و مناسب خانواده ها می توانید به راحتی مغازه های فروش وسایل جنسی را نیز مشاهده کنید. ویکتوریا میلان در این کشور شمالی اروپا رشد و توسعه یافت. این وب گاه شاهد رشد فزاینده ای در شمارِ اعضای مونث اش بوده است.

  ۱. تایلند (۵۶ درصد)

  تایلند با یک تفاوت خاص – و با شک و تردید- دارای رتبه ی اول در میزان خیانت جنسی در جهان است و این مساله به شکل یک صنعت در این کشور خودنمایی میکند و بخش عظیمی از اقتصاد این کشور جنوب شرقی آسیا را به خود اختصاص داده است.

  کارگران جنسی درپاتونگ به ارائه ی هرگونه خدماتی به متقاضیان مشهور هستند. پاتونگ، در شهر بانکوک، یکی از معروف ترین فاحشه خانه های دنیا است.

  همین مسائل باعث شده است در میان زنان و مردان تایلندینگرشِ بدون محدودیت و قیدو بندی در مورد روابط جنسی به وجود بیاید. آمار خیانت در میان زنان تایلندی بیش تر از مردان است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا