اخبار

محل نگهداری تاج و جواهرات فرح پهلوی لو رفت! / عکس – تلگرام آپ

 • محل نگهداری تاج و جواهرات فرح پهلوی لو رفت! / عکس – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از اخیرا مباحثی مبنی بر خروج دو تاج پهلوی و ملکه در زمان انقلاب مطرح شده است. در حالی که این دو تاج و به همراه برخی جواهرات دیگر تا قبل از تعطیلی خزانه ملی جواهرات هم‌زمان با شیوع کرونا در موزه جواهرات ملی برای عموم مردم قابل بازدید بودند.

  در روزهای اخیر ادعای جالب سخنگوی دولت با استناد به یک موشن گرافی تهیه شده توسط خبرگزاری دولت، مبنی بر خروج تاج پهلوی و تاج ملکه توسط خانواده پهلوی از کشور خبر ساز شد. در حالی که بهادری جهرمی با استناد به محتوای تولید شده توسط خبرگزاری دولت مدعی خروج این دو تاج از ایران بود، روز گذشته عزت الله ضرغامی در توییتی خبر بازدیدش از موزه جواهرات ملی و عکس های گرفته شده با تاج ملکه و تاج پهلوی را منتشر کرد.

  توییت علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در روز 26 دی 1401 که مدعی شد محمدرضا پهلوی و فرح پهلوی هنگام آخرین خروج خود از ایران، تاج پهلوی و تاج ملکه را هم همراه با مقدار زیادی ارز و جواهرات دیگر با خود به خارج برده‌اند را در اینجا مشاهده می کنید؛

  تاج فرح پهلوی

  عزت الله ضرغامی در توییتی خبر از بازدید موزه جواهرات ملی را داد و نوشت:

  از گنجینه‌ی جواهرات سلطنتی بانک مرکزی بازدید کردم. باید امکان بازدید عمومی از دیدنی‌های آن فراهم شود. آن دو تاج معروف را که می‌بینیم، جای خالی دارایی‌های عظیم به غارت رفته‌ی ملت توسط پهلوی را بیشتر حس می‌کنیم.

  تاج فرح پهلوی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا