اخبار

تصمیم دولت درباره قیمت بنزین از زبان یک نماینده مجلس – تلگرام آپ

 • تصمیم دولت درباره قیمت بنزین از زبان یک نماینده مجلس – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از ایسنا، یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: همان طوری که بارها اعلام شده است تاکنون دولت هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین نداشته است.

  رمضانعلی سنگدوینی، با اشاره به شایعات مطروحه مبنی بر افزایش قیمت بنزین، بیان کرد: تاکنون چندین بار این شایعات در فضای مجازی منتشر شده و هم اعضای کمیسیون انرژی و هم شخص وزیر نفت و هم شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی این موضوع را تکذیب کرده و تاکید داشته که دولت برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین ندارد.

  وی در ادامه اظهار کرد: از سوی دیگر با افزایش قیمت بنزین منابع جدیدی حاصل می شود که باید برای آن مصارف در نظر گرفته شود. اگر بنا بود که دولت قیمت بنزین را تغییر دهد در لایحه بودجه این موضوع را پیش بینی می کرد و آن را به مجلس ارائه می داد؛ اما در لایحه بودجه ۱۴۰۲ نیز قیمت بنزینی افزایشی نداشته است. عده ای با پخش این شایعات سعی در ملتهب کردن جامعه دارند.

  نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دولت اعلام کرده که فعلا برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین ندارد. چنین موضوعی در کمیسیون انرژی مجلس نیز طرح نشده است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا