اخبار

آخر سریال جیران لو رفت! / پسر شکوه السلطنه شاه می شود – تلگرام آپ

 • آخر سریال جیران لو رفت! / پسر شکوه السلطنه شاه می شود – تلگرام آپ

  به گزارش سلام نو، سریال جیران از جذاب ترین سریال های شبکه خانگی در این چند وقت اخیره که حسابی هوادارای خاص خودش رو جذب کرده. البته که یک کار جذاب قطعا باید ابتدا بازیگران جذابی هم داشته باشه و بعد فیلمنامه ای قوی همراه با قلقلک هایی خاص تا بتونه بیننده تو میخ کوب خودش کنه و هر هفته پای تلویزیون بنشونتش. جیران چنین ویژگی هایی رو داشت و داره که خب موفق هم شد و خیلی ها به ذوق دیدن ادامه جریانات شاه و حرمسراش هر هفته دنبالش میکنن که هیچ، بسیاری از بازیگران نوپایی رو که نشون داده رو هم فالو کردن!

  سریال جیران داره داستان زندگی ناصرالدن شاه قاجار رو به تصویر میکشه که چندتا صیغه ای داشته و در میان زنان عقدیش چه چیزی میگذشته. قطعا چنین موضوع برای مخاطب جالب به نظر میاد که خب چاشنی های اروتیک و گریم و عشوه های جذاب هم باعث شده تا این سریال بیشتر مخاطب رو به دنبال خودش بکشونه که البته چنین ریسک هایی جنجالات خاص خودش رو هم داره و تا به حال جیران چند باری سوژه شده و از سر رد کرده!

  اما اینبار سریال حسن خان فتحی شاکی خصوصی داشته و به همین جهت خبر از توقفش اومد. در حالی که چیزی به زمان پخش قسمت 24 این سریال نرسیده بود شکایتی از سوی سازندگان سریال “آهوی من مارال” رسید که پیش از این نیز ادعا کرده بودند داستان جیران از روی داستان آنها کپی برداری شده و باید جلوی پخش آن گرفته شود.

  آخر داستان جیران لو رفت!

  حالا جدا از مسئله توقف این سریال، داستان جیران از اونجایی که موضوعی تاریخی داره خب خیلی از موارد مشخصه که قراره چه اتفاقی بیوفته. مثلا الان در مرحله ای هستند که جیران بارداره و پسر تاج الدوله دم دمای ولیعهد شدنشه!در حالی که خیلی ها نمیدونن تاریخ چه اتفاقی افتاده، در انتظارن که فرزند جیران ولیعهد بشه اما در صورتی که در واقعیت بعد ها شکوه السلطنه باردار میشه و پسرشم ولیعهد و بعد هم شاه!

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا