اخبار

تتلو سحر قریشی را طلاق داد! | ادعای جنجالی درباره اعتیاد سحر قریشی / تصاویر – تلگرام آپ

 • تتلو سحر قریشی را طلاق داد! | ادعای جنجالی درباره اعتیاد سحر قریشی / تصاویر – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ تتلو با انتشار یک استوری جنجالی خبر جدایی از سحر قریشی را اعلام کرد و گفت دوباره مجرد شده است!

  چندماهی می‌شود که سحر قریشی خبر ازدواجش با امیر مقصودلو را تایید کرده است. رابطه این دو سلبرینی که درحال حاضر در ترکیه زندگی می کنند حاشیه های زیادی به همراه داشته است. سحر قریشی به خواسته های تتلو تن می دهد و از حجابش گرفته تا مدل تتوهای بدنش همگی به سبک و علاقه آقای خواننده صورت می گیرد. حالا امیرحسین مقصودلو با انتشار یک استوری عجیب نوشت: 

  من نمیفهمم این زنا چشونه!! واقعا مشکل دارن!! من واقعا دوست تداریم این وضعیت رو! از همین الان مجرد بودن خودمو اعلام می کنم!

  تتلو در ادامه مدعی اعتیاد سحر قریشی شد و نوشت: خانم قریشی اعتیاد دارن راستش یه روز مواد بهشون نمیرسه یه جور دیگه میشن!! من خودمم معتادم بدتر از اون! لطفا خانواده ش بیان تحویلش بگیرن!

   امیر حسین مقصودلو (تتلو) با انتشار متنی در یوتیوب خود خواستار جدایی از سحر قریشی شد.

  تتلو مدعی شد که سحر قریشی اعتیاد دارد و او تحمل شرایط بازیگر سابق سینمای ایران را ندارد.

  تتلو درخصوص مصرف کوکائین، روابط و بسیاری از مسائل شخصی دیگر از سحر قریشی افشاگری کرد.

  در آخر، تتلو خواستار عذرخواهی سحر قریشی بابت اشتباهاتش شد که او اینکار رو انجام داد و از خواننده مشهور عذرخواهی کرد.

  تتلو,جدایی سحر قریشی و تتلو

  دعوای عجیب و باورنکردنی سحر قریشی و امیر تتلو​

  اولین دعوا بین امیر تتلو و سحر قریشی بابت ارتباطات کلامی خانم بازیگر با کارگردان های مرد رقم خورد و خانم بازیگر با انتشار یک استوری در اینستاگرامش از این بابت از تتلو عذرخواهی کرد.

   صحبت کردن سحر قریشی با کارگردانهای مرد باعث  بحثی بین او و تتلو شد و در این میان آقای خواننده اعلام کرد حالا  که حاج خانوم سحر جواب کارگردانهای مرد را می دهد، من هم با طرفداران خانوم صحبت خواهم کرد.

  این اتفاقات باعث شد که سحر قریشی در اینستاگرامش متنی را استوری کرد و از این  طریق از امیر تتلو دلجویی و عذرخواهی کرد.

  سحر قریشی

  این حرکت و اقدام سحر قریشی  بسیار عجیب است و نشان می دهد شخصیت او به کلی تغییر کرده و عشق او به آقای خواننده تا حدودی واقعی است.
  سحر قریشی جدیدا به خواسته های تتلو تن می دهد و از حجابش گرفته تا مدل تتوهای بدنش همگی به سبک و علاقه آقای خواننده صورت می گیرد.

  نگاه عاشقانه تتلو به سحر قریشی​

  تتلو عکسی دو نفره با سحر قریشی در اینستاگرام منتشر کرد. تتلو (امیرحسین مقصودلو) با انتشار تصویری در اینستاگرام نوشت: امشب وقت تتومون رو دادیم حاج خانوم

  سحر قریشی و تتلو

  حرف عجیب سحر قریشی بعد از ازدواجش!

  سحر قریشی بعد از ازدواجش با تتلو با انتشار تصویری در اینستاگرام نوشت: تصمیممون اینجوریه که یکیمون بشه ویترینِ جفتمون 

  عکس عروسی تتلو و سحر قریشی

  عکس عروسی تتلو و سحر قریشی

  تتلو (امیرحسین مقصودلو) با انتشار تصویری در اینستاگرام نوشت: این عکسی که مشاهده می‌کنید جشن عروسی،عقد و حنابندون و پا تختی و همه ریخت و پاش منو سحر خانم بود برای اینکه مردم کشور و همسایه ها و آشنا ها متوجه بشن که ما برای زندگی مشترک همو انتخاب کردیم !!

  عکسای روز قبل هم خواستگاری و بله برون بودن درسته لیاقت جفتمون شکوه وعظمت بیشتری بود ولی خب بنظرم اینجوری خیلیا یادمیگیرن واسه ی انتخاب همدیگه نباید منتظر جشن و پول و عاقد و فیلان و بیسار باشن!!!!

  ریختو پاش اضافه چیزی جز خودنمایی و زیاد کردن زخمت جوونا برای از دواج نبود !! شاعر می فرماید : از بلندای نگاه تو فقط پروازه و پرواز و پرواز ، نه محضر لازمه و نه حلقه خب اما تویی محرم تویی همدم تویی هم راز

  عکس عروسی تتلو و سحر قریشی

  عکس های عاشقانه سحر قریشی و تتلو لو رفت!

  عکس های عاشقانه سحر قریشی و تتلو لو رفت!

  چندماهی می‌شود که سحر قریشی خبر ازدواجش با امیر مقصودلو را تایید کرده است. تتلو با انتشار عکس زیر نوشت: با سیگار سوزوندم نوک این زبونمو به هیشکی جز تو نگم دوستت دارم رفیق ننه بابای منی

  عکس های عاشقانه سحر قریشی با تتلو لو رفت!

  عکس های عاشقانه سحر قریشی با تتلو لو رفت!

  بیوگرافی سحر قریشی
  سحر قریشی متولد ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران است. قریشی کار بازیگری را از سال ۱۳۸۸  آغاز کرد.

  عکس بازیگران

  سحر قریشی چگونه معروف شد؟

  قریشی کار بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی، لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی آغاز کرد و بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان  واز طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای سهیلی زاده برای نقش یلدا او را انتخاب کرد. او بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید.

  سحر قریشی چندبار ازدواج کرد؟

  سحر قریشی قبل از معروف شدن با مهران اخوان ذاکری ازدواج کرد. این دو هم اکنون از یکدیگر جدا شده اند. چندی پیش شایعه ازدواج سحرقریشی با امید علومی  یکی از خواننده‌های جوان ایرانی منتشر شد. سحر قریشی  با حضور در برنامه دید درشب درباره نسبتش با امید علومی گفت: من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم، البته من امید را از قبل می‌شناختم ولی الان درمرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

  سحر قریشی

  دلیل طلاق سحر قریشی از همسر اولش / دیگر راضی نیستم زنم بازیگری کند

  مهران اخوان ذاکری  متولد مردادماه ۱۳۶۲ بود. او قبل از جدایی در مصاحبه ای در پاسخ به این پرسش که ازدواج بازیگران می تواند بین آنها و سینما فاصله بیندازد اما شما به عنوان کسی که او را به سینما معرفی کردید، بعدا پشیمان نمی شوید؟ گفت: «نه، وقتی ایشان بدون حتی یک دقیقه شرکت در دوره بازیگری اینقدر قوی کار کرده و از پس نقش برآمده، پشیمان که نمی شوم هیچ، افتخار هم می کنم.»

  سحر قریشی و همسر اولش

  سحر قریشی و همسر اولش

  اما او چندی بعد حرف‌هایش را پس گرفت و در مصاحبه‌ای گفت: همیشه به نیکی از من یاد کرده و در چند مصاحبه‌اش در نشریات مختلف گفته” اگر همسرم اراده کند یا اجازه ندهد دیگر بازی نمی‌کنم و هنرپیشگی را تا جایی ادامه می‌دهم که به زندگی شخصی ام لطمه وارد نشود. همسرم همواره مشوق و پشتیبانم بوده است.

  اما اکنون دیگر من موافق بازیگری همسرم نیستم. پس از پخش سریال دلنوازان از شبکه سه که باعث شهرتش شد رفتارش تغییر کرد و اکنون شش ماه است که من از ایشان خبری ندارم!

  به دادگاه حمایت از خانواده هم مراجعه کردم و از او شکایت کردم اما چون من مشوق ایشان بوده ام و به او اجازه کار داده ام تقاضای من برای ممنوع الکار شدن زنم رد شد. با این حال از نظر شرعی و قلبی دیگر راضی نیستم زنم بازیگری کند.

  رابطه سحر قریشی با مهدی طارمی

  در ۱۷ آبان ۹۶ بود که طارمی یک متن عاشقانه منتشر داد. حسین ماهینی هم تیمی وی با لهجه بوشهری زیر متن طارمی نوشت: سی خاطرِ دومادمون عروس دوس میداریم، همین جمله شروعی بود برای جنجال بزرگتر

  واکنش سحر قریشی به ازدواجش با مهدی طارمی

  دقایقی بعد از این توئیت بود که خبر ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی در فضای مجازی پخش شد، قریشی در واکنش به این شایعه گفت:  نه تایید می‌کنم و نه تکذیب، چون نمی‌خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم

  واکنش مهدی طارمی  به ازدواجش با   سحر قریشی

  حواشی آنقدر بالا گرفت که مهدی طارمی بالاخره مجبور به واکنش درباره ارتباطش با سحر قریشی شد و گفت: حدود ۳ سال قبل یک مدت کوتاهی با هم دوست بودیم و بعد از آن تمام؛ هیچ ارتباط دیگری با هم نداشتیم.

  مهدی طارمی درخصوص عکس‌های منتشر شده‌اش از این رابطه عنوان کرد: متاسفانه این عکس‌ها هم که بیرون آمد، کار یک شخص خاصی بود، وگرنه نمی‌شود همینطور عکس‌ها منتشر شود.

  اما من هیچ گله و شکایتی از کسی ندارم و الان هم از پست‌ها و مطالبی که عنوان می‌شود، ناراحت نمی‌شوم چون آب از سر من گذشته است! 

  سحر قریشی با مهدی طارمی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا