آموزشی

قابلیت جدید برای حذف پیام ارسال شده واتساپ – تلگرام آپ

 • قابلیت جدید برای حذف پیام ارسال شده واتساپ – تلگرام آپ

  حذف پیام واتساپ:دو روز فرصت دارید تا پیام خود را از واتساپ حذف کنید

  جدیدترین خبر منتشر شده توسط واتساپ نشان میدهد که او با افزودن قابلیت جدید به این پیام رسان، به نوعی آرزوی بسیاری از کاربران خود را محقق میکند. جزئیات بیشتر را در ادامه این بخش از تکنولوژی تلگرام آپ خواهید خواند.

  توییت جدید واتساپ

  امکان حذف پیام واتساپ حتی بعد از 2 روز

  فرض کنید یک پیام نامناسبی را به فرد مهمی مثلِ رئیس خود ارسال کرده اید؛ اگر این پیام را از واتساپ فرستاده اید، زمان بیشتری دارید تا بتوانید آن پیام را حذف کنید. کاربران واتساپ تقریباً بیش از دو روز بعد از ارسال پیام فرصت دارند تا پیام خود را حذف کنند در حالیکه قبلاً این زمان فقط یک ساعت بود.

  برای اینکه بتوانید از این ویژگی استفاده کنید، گروه واتساپ یا چت خصوصی خود که آن پیام را ارسال کرده اید را باز کنید، روی پیامی که می خواهید حذف کنید؛ دست خود را نگه دارید؛ سپس گزینه Delete یا حذف را بزنید و بعد؛ گزینه ” Delete for everyone و Delete for me ” حذف برای همه یا حذف برای خودم را انتخاب کنید.

  حذف پیام واتساپ

  اگر می خواهید از این ویژگی یعنی پاک کردن پیام تا دو روز استفاده کنید، حتما باید آخرین نسخه واتساپ را دانلود کرده باشید. در واقع واتساپ با این کار توانسته است از بعضی از رقیبانش پیشی بگیرد؛ به طور مثال پیام رسان آی مسیج در اپل این قابلیت را ندارد. مثلاً در نسخه بتا ios16 کاربران فقط دو دقیقه فرصت دارند که پیام خود را حذف کنند؛ در صورتی که واتساپ این مدت زمان را به دو روز افزایش داده است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا