اخبار

بیش از ۶۰۰ اثر به جشنواره ملی نقش تن‌پوش ارسال شد – تلگرام آپ

 • بیش از ۶۰۰ اثر به جشنواره ملی نقش تن‌پوش ارسال شد – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از ایلنا، دبیرخانه نهمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش همزمان با پایان مهلت ارسال آثار، از استقبال مخاطبان و ثبت‌نام ۶۲۰ اثر در این دوره از جشنواره خبر داد. این آثار متقاضی شرکت در بخش‌های نقش تی شرت، نقش شال و روسری و طراحی تی شرت هستند. 

  طبق اعلام دبیرخانه، برای دستیابی به کیفیت مطلوب آثار، در این دوره داوری دومرحله‌ای تدارک دیده شده است. به این معنی که ابتدا آثار جهت شرکت در نمایشگاه داوری اولیه می‌شوند. پس‌ازاین مرحله مشاورانی از اساتید و هنرمندان برجسته به منتخبین مرحله اول جهت بهبود اجرای نهایی اثر معرفی خواهند شد. سپس بعد از اجرای نهایی آثار داوری نهایی و انتخاب برگزیدگان جشنواره صورت خواهد پذیرفت. 

  همچنین طی نیمه اول مردادماه، اسامی منتخبین داوری مرحله اول و زمان در نظر گرفته‌شده برای اجرای نهایی طرح‌ها اعلام خواهد شد. سپس با افراد منتخب مرحله اول از جانب دبیرخانه تماس برقرار شده و با یکی از مشاوران مرتبط می‌شوند. . 

  نهمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر و با مشارکت اتحادیه پوشاک تهران و حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و دانشگاه‌ها و دانشکده‌های هنری در پاییز ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا