اخبار

درخواست محمد کارت از مردم: «یاغی» را قانونی تماشا کنید / عکس – تلگرام آپ

 • درخواست محمد کارت از مردم: «یاغی» را قانونی تماشا کنید / عکس – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از خبرآنلاین، محمد کارت، کارگردان سریال شبکه نمایش خانگی «یاغی» با انتشار پستی در اینستاگرام از مردم خواست تا سریال «یاغی» را از شبکه نمایش خانگی تماشا کنند تا این صنعت رونق بگیرد، او با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت:

  «هموطنان فهیم

  سلام؛ عرض ادب و احترام

  کوچکِ شما به نمایندگی از گروه سازنده «یاغی» می‌خواهم از قلب پر مهرتان قدردانی کنم که این محصول و تحفه‌ درویشِ ما را با استقبال گسترده و نگاه مهربانتان دنبال می‌کنید.

  واقعیت این است که بزرگترین نعمت برای ما همین گره خوردنِ زُلف عزیزِ شما به زُلف «یاغی‌ِ» ماست. همگی با جَلای قلبمان تلاش کردیم به فکر و هوش و وقتِ شما احترام بگذاریم و بی منت با جان و تمامِ باورمان «یاغی» را بسازیم. بدانید ماحصلش اگر ضعفی دارد از سر کم فروشی نیست این تمامِ همه‌ ما تا به امروز است. امیدوارم با گذر زمان در پروژه‌های بعدی تلاش کنیم که قانع نباشیم و از خودمان عبور کنیم تا لایق مهر شما باقی بمانیم.

  مردمِ بامرامِ ایران از شما یک درخواست صمیمانه‌ دارم؛ اگر مهر «یاغی» به دلتان نشسته است محبت کنید آن را فقط از طریق قانونی و در پلتفرم مخصوص تماشا کنید. تا این صنعت نوپای شبکه نمایش خانگی از جان نیوفتد و چرخش بچرخد و همکاران من نیز در ادامه بتوانند از این معبر استفاده کنند و محصولاتی باکیفیت‌تر از «یاغی» روانه خانه و دل‌های شما کنند.

  از اینکه به درخواستم توجه ویژه دارید سپاسگزارم.»

  در خواست کمک کارگردان «یاغی» از مخاطبان

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا