آموزشی

موبونیوز، دورهمی 3000 نفره برگزار کرد – تلگرام آپ

 • موبونیوز، دورهمی 3000 نفره برگزار کرد – تلگرام آپ

  گزارش دورهمی موبونیوز در وزارت‌ کشور

  به گزارش روابط عمومی موبونیوز، رویداد بزرگ موبونیوز که میزبان 3000 مخاطب بود، در تاریخ 14 تیرماه در سالن بزرگ وزارت کشور برگزار شد. این رویداد که میزبان مخاطبان موبونیوز، صاحبان کسب و کار و همچنین یوتیوبرهای ایرانی بود، رکورد جذابی برای یک دورهمی با چندین گروه از مخاطبان را شکست. اهورا نیازی، محمد شکوری، زی زی سلیمی، میس جادوگر، آرمان دفریک، کیارکنی، آرین ابرونی، رضا عالیان، ابراهیم درستی، رضا جمیلی از جمله میهمانان ویژه این رویداد بودند.
  در ادامه با جزئیات بیشتری در مورد رویکرد و مسیر ارائه های این رویداد شما را در جریان می گذاریم. 

  گزارشی از بازار موبایل ایران، با 186 ویدئو منتشر شده 

  در ابتدای مراسم، ضمن حضور مهدی شجاری روی سن و تشکر از حمایت های همیشگی موبوبکس و ذوق و تشویق حاضرین، گزارشی از تلاش بی وقفه تیم موبونیوز از تولید محتوا تا انتشار و آماده سازی 186 ویدئو بررسی گوشی ارائه شد.

  خلق ارزش در موبونیوز، مهم ترین هدف موبونیوز

  به گفته مهدی شجاری یوتیوبر تکنولوژی، یکی از مهم ترین اهداف همیشگی موبونیوز خلق ارزش بوده و هست تا افرادی که قصد خرید گوشی موبایل دارند بتوانند با دید درست تر و مناسب تری دست به خرید و انتخاب بزنند. 

  گزارش دورهمی موبونیوز در وزارت‌ کشور

  یکی از مهم ترین دلایل برگزاری رویداد بزرگ موبونیوز، معرفی سایت موبونیوز جدید با امکانات ویژه بود که در این دورهمی به خوبی به آن پرداخته شد. 
  از مهم ترین جذابیت های سایت موبونیوز که در رونمایی معرفی شد، صفحه ویزارد است. به گفته مهدی شجاری، عموما روزانه عمده سوال کاربران در شبکه های مجازی و حتی دوستان و آشنایان پاسخ به این دغدغه است که من چه گوشی ای بخرم؟ به همین خاطر و برای ارائه پاسخ به همه کاربران در نسخه جدید سوالات جامع و متداولی که برای مشاوره خرید به آن نیاز داریم را جمع آوری کردیم تا همه در طول روز بتوانند پاسخی از مهدی شجاری دریافت کنند و گوشی مناسب با ویژگی هایی که دوست دارند را دریافت کنند. 

  دورهمی 3000 نفری موبونیوز

  شما هم می توانید برای راهنمای خرید گوشی از این صفحه دیدن کنید و با پاسخ به چندین سوال پاسخ مناسبی متناسب با بودجه و ویژگی هایی که مدنظر دارید دریافت کنید.

  معرفی دوره موبوکالج در دورهمی 3000 نفره

  یکی از جذاب ترین بخش های ایونت موبونیوز، برگزاری مراسم بررسی و معرفی دوره موبوکالج بود که توسط هادی شجاری بنیان گذار و بهروز نظری هم بنیان گذار آن برگزار شد. موبوکالج یکی از استارتاپ های موبوگروپ است که با هدف آموزش و ورود به بازار کار جوانان و نوجوانان احداث شده است. دوره جدید کلاس های آموزشی موبوکالج از تاریخ 8 مرداد ماه از سر گرفته می شود. 

  معرفی موبونو،مرکز نوآوری و توسعه کسب و کار گروه موبو

  از دیگر سورپرایزهای گروه موبو در دورهمی وزارت کشور، معرفی موبونو بوده است. موبونو به عنوان مرکز نوآوری و توسعه کسب و کار تیم موبو قرار است تا پایان سال 1401 روی 5 استارتاپ مرتبط با حوزه تکنولوژی و موبایل سرمایه گذاری کند. 
  هادی شجاری به عنوان مدیر و بنیان گذار موبونو از شرکت کنندگان در سالن درخواست کرد که اگر کسی فکر می کند توانایی همکاری با موبونو را دارد، می تواند با موبوتیم مرتبط شود تا در مورد این همکاری گفتمان داشته باشند.

  کسی دست خالی از رویداد موبونیوز از سالن بیرون نرفت 

  یکی از جذابیت های ارزشمند موبونیوز که با سایر ایونت های مشابه متفاوت بود، بحث شیرین جوایز و چالش های این دورهمی بود. چالش های توییتری طراحی شده تیم اجرایی و حمایت های مجموعه eways به عنوان اسپانسر مجموعه موجب شده تا برخی شرکت کنندگان علاوه بر دریافت بگ هدیه ورودی سالن، گوشی موبایل و لوازم جانبی به عنوان هدیه دریافت کنند. 

  موبواستارز، جوایز خود را دریافت کردند

  برندگان اولین دوره مسابقه تولید محتوای حوزه موبایل و تکنولوژی که توسط موبونیوز برگزار شده بود، در این ایونت توسط هیئت داوران یعنی زی زی سلیمی، اهورا نیازی، مهدی شجاری، بهزاد واردی اعلام شد و جوایز آن از 3 تا 15 میلیون تومان نیز روی سن به برگزیدگان اهدا شد. 
  به گفته هیئت داوران موبو استارز، امید است که این مسابقه پرقدرت تر از قبل مجددا برگزار شود و شاهد حضور ستاره های جدیدی در حوزه تولید محتوای تخصصی در حوزه تکنولوژی باشیم.

  دورهمی موبواستارز

   موبوبکس دوست داشتنی، سالن وزارت کشور را پر خاطره کرد

  شب خاطر انگیز موبونیوز تا نزدیک ساعت 21 ادامه داشت. به گفته روابط عمومی موبونیوز، این رویداد اولین دورهمی بزرگ این برند بوده و قرار است تا با قدرت بیشتر دورهمی های جذاب تری با عناوین و موضوعات دیگر برگزار شود. 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا