اخبار

مرضیه برومند: رقیب «مهمونی» ایرج طهماسب نیستیم – تلگرام آپ

 • مرضیه برومند: رقیب «مهمونی» ایرج طهماسب نیستیم – تلگرام آپ

  به گزارش سلام نو، مرضیه برومند، کارگردان سریال «کلیله و دمنه» که به تازگی پخش آن از شبکه نمایش خانگی آغاز شده است، در گفتگویی با ایسنا تاکید کرد که ما عروسکی‌ها با هم رقیب نیستیم و یک خانواده هستیم.

  این هنرمند با اشاره به همزمانی پخش مجموعه “مهمونی” ایرج طهماسب و سریال خودش ادامه داد: برخلاف برخی خبرها و اظهارنظرهای متفاوت که این چند روزه در فضای مجازی اتفاق افتاده است که البته نمی‌دانم چرا چنین فضای به وجود آمده است، تاکید می‌کنم ما از یک خانواده هستیم و هیچ حس رقابتی بین ما نیست. خوشحالیم دو کار عروسکی در اختیار مردم قرار گرفته و این نشان‌دهنده موفقیت عروسک‌هاست.

  برومند در عین حال خاطرنشان کرد: مجموعه “مهمونی” و “کلیله و دمنه” دو ساختار کاملا متفاوت دارند و هر یک در یک ژانر ساخته شده‌اند؛ “مهمونی” در ژانر سرگرمی است و “کلیله و دمنه” سریال قصه محور است؛ بنابراین قیاس این دو با هم صحیح نیست.

  وی در عین حال خاطرنشان کرد: آرزوی قلبی ما این بود که این دو کار در شرایط بهتری به دست مردم می‌رسید که هم مردم روحیه بهتری داشته باشند و هم شرایط جامعه بهتر می‌بود و همچنین این دو مجموعه بی‌واسطه به دست مردم می‌رسید اما متاسفانه نشد!

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا