اخبار

ساخت هلی کوپتر عجیب توسط مرد روستایی با دیدن فیلم از اینترنت! / فیلم – تلگرام آپ

 • ساخت هلی کوپتر عجیب توسط مرد روستایی با دیدن فیلم از اینترنت! / فیلم – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ این مرد اهل استان جیانگسو چین که دارای تجربه مهندسی یا مدرک خلبانی نیست هنگام تست هلی کوپتری که ساخته بود توسط پلیس متوقف شد. بنا به گزارش ساوت چاینا مورنیگ پست، «چِن ریوهوآ» ۵۹ ساله در کنار یک جاده مشغول تست هلی کوپتر خود بود که پلیس مانع ادامه آزمایش هلی کوپتر شد.

  بنا به این گزارش این مرد میانسال به پلیس گفت: « به جزء من تنها دو نفر دیگر در محل تست هلی کوپتر حضور داشتند. ما اجازه حضور افراد محلی در محل تست نهایی هلی کوپتر را ندادیم.»

  علاقه چن به ساخت هلی کوپتر از ۳ سال پیش شروع شد و او برای سرگرمی ساخت آن را آغاز کرد. با وجود آنکه پرواز هلی کوپترهای اولیه ساخته شده توسط چن با شکست مواجه شد، اما او مدعی است که آخرین هلی کوپتر ساخته شده وی قادر به پرواز صدها متر است. او همچنین گفت که چطور با دیدن فیلم از اینترنت موفق به ساخت این هلی کوپتر شده است.

  چن به ساوت چاینا مورنیگ پست گفت: «من حدود ۱ سال روی ساخت این هلی کوپتر کار کردم. برای ساخت آن که جنبه سرگرمی داشت مبلغ ۲۰۰ هزار یوان (۳۱۲۵۰ دلار آمریکا) هزینه کردم.»

  او گفت که تعدادی از قطعات هلی کوپتر را از بازار آنلاین و همچنین فروشگاه‌های سخت افزار خریداری کرده و برای موتور آن از موتور یک قایق استفاده کرده است.

  او گفت که هلی کوپتر او جنبه سرگرمی نداشته و قصد داشت از آن برای فعالیت‌های کشاورزی از جمله تبدیل آن به یک هواپیمای بدون سرنشین برای سمپاشی آفت کش‌ها در زمین‌های کشاورزی و یا برای کمک به اطفاء حریق استفاده کند. با این حال چن به علت دخالت پلیس موفق به تست نهایی هلی کوپتر خود نشد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا