اخبار

همراهی مهتاب کرامتی با داریوش مهرجویی در اکران عیدفطر؟  – تلگرام آپ

 • همراهی مهتاب کرامتی با داریوش مهرجویی در اکران عیدفطر؟  – تلگرام آپ

  به گزارش سلام نو، ازجمله فیلم‌هایی که اکران عیدفطر ش تقریبا قطعی است فیلم لامینور داریوش مهرجویی است که گویا قسمت دوم فیلم سنتوری یا نسخه زنانه همان فیلم است و مروری دارد بر مشکلات موزیسین های زن. 

  در کنار لامینور از جمله فیلم‌هایی که گزینه اکران نوروزی هستند یکی کمدی انفرادی مسعود اطیابی است که از حضور رضا عطاران در نقش اصلی سود می‌برد. فیلمی درباره زندانیانی که در بازگشت به جامعه دچار مشکل می‌شکند. 

  دیگر فیلمی که زمزمه های اکران آن در عیدفطر به گوس می‌رسد، فیلم پیتوک ساخته سیدمجید صالحی است. یک اثر داستان‌گو با مایه های آسیب شناسی اجتماعی که از حضور هادی حجازی فر و مهتاب کرامتی در نقش‌های اصلی سود می‌برد. 

  مهتاب کرامتی ازجمله بانوان پرطرفدار بازیگری سینماست که خیلی کم ولی موثر به انتخاب و ایفای نقش دست می‌زند. کرامتی در فیلم پیتوک به جز هادی حجازی فر با بازیگرانی نظیر حسن پورشیرازی، احسان بذلی، الناز حبیبی، شاهرخ فروتنیان، شیرین آقا کاشی، روناک قاسمی، محمد هادی عطایی، کورش اسداللهی و یزدان کوکبی همبازی است. 

  باید دید ترکیب اکران عیدفطر درنهایت چطور رقم می‌خورد و از میان سه فیلم لامینور، انفرادی و پیتوک، کدام روی پرده خواهند رفت ولی اگر پیتوک و لامینور اکران شوند شاهد همراهی مهرجویی و کرامتی در اکران نوروز خواهیم بود؛ آن هم نزدیک به یک دهه بعد از همکاری این دو در فیلم اقتباسی اشباح.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا