اخبار

لیست بانک‌هایی که سود سهام عدالت را واریز کردند – تلگرام آپ

 • لیست بانک‌هایی که سود سهام عدالت را واریز کردند – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از تجارت‌نیوز، بر اساس گزارش مخاطبان، بانک‌ آینده، مسکن، تجارت، رفاه و پاسارگاد جزو بانک‌هایی هستند که تا این لحظه سود  سهام عدالت سال ۹۹ را واریز کرده‌اند. اما بقیه بانک‌ها همچنان یا سود سهام عدالت را واریز نکرده‌اند و یا تنها بخشی از سهامداران سود خود را دریافت کرده‌اند.

  مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی هم از ارسال اطلاعات حساب کلیه مشمولان سهام عدالت به بانک‌ها خبر داده و گفته بود «شماره حساب دارندگان سهام عدالت به بانک‌های عامل ارسال شده و بر اساس اعلام سیستم بانکی، نهایتا طی روز جاری (۲۱ اسفند) این سود به حساب مشمولان سهام عدالت واریز می‌شود.»

  پیگیری‌ها و گزارش‌های مردمی نشان می‌دهد از ظهر امروز واریز سود سهام عدالت آغاز شده است و همچنان ادامه دارد. برخی از دارندگان سهام عدالت سود سال ۹۹ را دریافت کرده‌اند و برخی دیگر همچنان منتظر واریز سود از طرف بانک هستند.

  کدام بانک‌ها سود سهام عدالت واریز کرده‌اند؟

  بر اساس گزارش مخاطبان، بانک‌ آینده، مسکن، تجارت، رفاه و پاسارگاد جزو بانک‌هایی هستند که تا این لحظه سود سهام عدالت سال ۹۹ را واریز کرده‌اند. اما بقیه بانک‌ها همچنان یا سود سهام عدالت را واریز نکرده‌اند و یا تنها بخشی از سهامداران سود خود را دریافت کرده‌اند.

  بر اساس گزارش مردم، بقیه بانک‌ها سود سهام عدالت را هنوز واریز نکرده‌اند و یا سود همه مشمولان به حساب آنها نرفته است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا