اخبار

آخرین اخبار از وضعیت جسمی محمد کاسبی – تلگرام آپ

 • آخرین اخبار از وضعیت جسمی محمد کاسبی – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از ایسنا، محمد کاسبی، هنرمند باسابقه کشورمان که به دنبال عارضه حاد قلبی ۲۶ دی ماه امسال در بیمارستان عرفان سعادت آباد بستری شد، پس از گذراندن سه هفته در بیمارستان قلب شهید رجایی سرانجام جراحی شد.

  یلدا کاسبی، دختر این هنرمند در گفت و گویی با ایسنا درباره آخرین وضعیت پدرش پس از عمل جراحی گفت: عمل پیوند دریچه آئورت به روش تاوی توسط جراحان متخصص آقایان: دکتر سیف اله عبدی و عطا فیروزی دوشنبه، ۲۳ اسفند ماه انجام شد و در حال حاضر پدر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری هستند.

  به گفته یلدا کاسبی، این جراحی که بسیار پرخطر بوده با عنایت خداوند و تلاش پزشکان به خوبی صورت گرفت و نتیجه آن تا چند روز آینده مشخص خواهد شد. این هنرمند فعلاً در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و پزشکان منتظرند تا شرایط ایشان به پایداری برسد.

  دختر محمد کاسبی همچنین خاطرنشان کرد: خدا را شکر پدرم در حال حاضر حالش خوب است و هوشیار است و می تواند صحبت کند اما تحت مراقبت است. این چند روز واقعاً شرایط سرنوشت‌سازی است. ما باید صبر کنیم تا ببینیم عملکرد دریچه چطور است و شرایط بدن به طور کامل بررسی شود تا خیالمان راحت شود.

  خانواده محمد کاسبی از ریاست بیمارستان شهید رجایی و کادر درمان تشکر کردند و از مردم عزیز ایران خواستند تا همچنان دعای خیرشان را از این هنرمند مردمی دریغ نکنند.

  به گزارش ایسنا، محمد کاسبی ـ فیلمنامه نویس، نمایشنامه نویس، کارگردان و بازیگر با سابقه تئاتر، سینما و تلویزیون مدتهاست به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان تحت نظر است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا