اخبار

وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی این بانک با سود چهار درصد بدون نیاز به ضامن برای همه مردم – تلگرام آپ

 • وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی این بانک با سود چهار درصد بدون نیاز به ضامن برای همه مردم – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از روابط عمومی بانک ملت، وام فوری گرفتن یکی از راه هایی است که از قدیم الایام برای کمک به هزینه های زندگی در هر زمینه ای گرفته می شده.امروزه شرایط گرفتن وام فوری در هر بخشی متفاوت است.از این وام ها می توان به وام فوری مسکن ،ازدواج ،درمان و غیره اشاره کرد.متقاضیان هر کدام از این وام ها با ارائه مدارک خاص میتوانند به بانک و مراکز معرفی شده بروند و وام فوری خود را دریافت کنند. مجلس طرح وام فوری ازدواج را تصویب کرد.

  بانک ملت برای تحقق اهداف حمایت از تولید ملی و رشد اقتصادی، طرح تسهیلاتی «حامی» را تبیین کرده است. سقف وام این طرح ۲۰۰ میلیون تومان است و مشتریان با آن امکان خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک ملت را دارند.

  این مجموعه به متقاضیان خرید کالا تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌کند که نیاز به سپرده گذاری قبلی ندارد. اشخاصی که مایل به استفاده از این تسهیلات بانک ملت هستند؛

  باید به نمایندگی‌ها یا درگاه اینترنتی تولیدکننده یا نمایندگی فروش منتخب حاضر در طرح مراجعه کرده و پیش فاکتور کالای مورد نظر را بگیرند.

  سپس این افراد باید به شعبه بانک مراجعه داشته باشند و تسهیلات حامی ویژه تولیدکننده مربوطه را درخواست کنند.

  بعد از تکمیل مدارک اولیه، شعبه اهلیت و ظرفیت سنجی متقاضی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

  در صورت تکمیل بودن پرونده اعتباری متقاضیان، تسهیلات به حساب تولیدکننده یا نمایندگی فروش منتخب واریز و کالا به متقاضی تحویل داده خواهد شد.

  هم اکنون شرکت‌های ایران رادیاتور، پاکشوما و گروه صنعتی انتخاب در طرح حامی قرار دارند. در صورتی که فردی نیاز به خرید کالا از برند ایران رادیاتور داشته باشد، حداکثر مبلغ تسهیلات برای وی ۱۰۰ میلیون تومان با سود ۲۳ درصد و سقف بازپرداخت ۱۲ ماهه خواهد بود. اگر کالای انتخابی از گروه پاکشوما باشد، سقف تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومان بوده و حداکثر نرخ تسهیلات به ۲۳ درصد و مدت زمان بازپرداخت به ۳۶ ماه می‌رسد. شخصی که نیازمند دریافت تسهیلات برای خرید محصولات اسنوا، دوو یا بست باشد، حداکثر مبلغ وام برای وی ۲۰۰ میلیون تومان با مدت زمان بازپرداخت ۲۴ ماهه و نرخ سود ۲۳ درصدی خواهد بود.

  وام قرض الحسنه 300 میلیونی بانک رسالت از این تاریخ | وام فوری بدون ضامن و سود به همه مردم

  دولت خبر خوشی در خصوص پرداخت وام قرض الحسنه ۳۰۰ میلیون تومانی بدون کارمزد با مدل جدید اعتبارسنجی به متقاضیان وام داد.

  وام قرض الحسنه 300 میلیونی بانک رسالت از این تاریخ | وام فوری بدون ضامن و سود به همه مردم

  وام قرض الحسنه یکی از کمک هزینه هایی است که بانک ها با سود بسیار کم با شرایط خاص به مشمولان واجد شرایط اعطا می کنند. وام قرض الحسنه بسیار پرطرفدار است چون همانطور که از نام آن پیداست وام قرض الحسنه وامی با نرخ سود کمتری نسبت به دیگر وام هاست. در ادامه اخبار جدید از وام قرض الحسنه را بخوانید.

  مدیر روابط عمومی بانک مرکزی از آغاز پرداخت وام ۳۰۰ میلیونی بدون کارمزد با مدل جدید اعتبارسنجی خبر داد.

  قمری وفا از آغاز طرح پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه تا مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان بدون کارمزد با مدل جدید اعتبارسنجی از نیمه اول آذرماه در بانک رسالت خبر داد.

  نسخه جدید مدل امتیازدهی اعتباری اشخاص حقیقی در اواخر خردادماه امسال در شورای سنجش اعتبار بانک مرکزی ارائه و به تصویب اعضا رسیده است.

  همکاری و هماهنگی نهادهای ذی‌ربط تنوع اطلاعاتی در نسخه جدید بیشتر شده است، ضمن اینکه در طراحی این مدل از شاخص‌های متنوعی استفاده شده است که مواردی مانند رفتار اشخاص در بازپرداخت تسهیلات، سابقه اشخاص در پرداخت چک، سابقه محکومیت‌های مالی اشخاص، وضعیت پرداخت مالیات، دهک بندی یارانه‌ها و حتی مواردی مانند پرداخت یا عدم‌پرداخت جرایم راهنمایی و رانندگی را می‌توان به‌عنوان مهمترین شاخصه‌های مورد بررسی برای تعیین امتیاز اعتباری برشمرد.

  معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی در همین ارتباط گفته است: مدل اعتبارسنجی جدید برای این که تکمیل شود نیازمند دریافت اطلاعات از بخش‌های مختلف است که خوشبختانه اطلاعات سازمان مالیاتی به دست ما رسیده و در حال دریافت سرویس وزارت رفاه و فراجا برای جرایم رانندگی هم هستیم که به امید خدا این موارد انجام شود سیستم عملیاتی خواهد شد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا