اخبار

وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی بانک کشاورزی برای این افراد – تلگرام آپ

 • وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی بانک کشاورزی برای این افراد – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ کشاورزان مشتری بانک کشاورزی که مایل به دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی طرح «بسته گندم» بانک کشاورزی هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند.

  به نقل از رده، افرادی که مایل به دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک کشاورزی هستند باید حداقل سه ماه و حداکثر ۱۲ ماه از خواب سپرده‌شان در این مجموعه گذشته باشد. ضمانت اصلی برای این وام داشتن ضامن رسمی و اعتبار شغلی مناسب است. حداکثر سود این تسهیلات ۱۷ درصد بوده و مدت زمان بازپرداخت آن به ۳۶ ماه می‌رسد. طی مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات، به اصل سپرده مشتریان سود تعلق می‌گیرد. مبلغ این سود برحسب نوع حساب متفاوت بوده و حداکثر ۵ درصد اعلام شده است.

  با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۷ میلیون و ۱۳۰ هزار و ۵۴۵ تومان است. کل سود تسهیلات، ۵۶ میلیون و ۶۹۹ هزار و ۶۳۸ تومان و مجموع رقم وام و سود ان، ۲۵۶ میلیون و ۷۹۹ هزار و ۶۳۸ تومان خواهد بود.

  برخی از خدمات و فعالیت‌های بانک کشاورزی را بشناسید

  بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور است که از سال ۱۳۱۲ به منظور حمایت از بخش کشاورزی و زیربخش‌های ان فعالیت خود را آغاز کرد. هم اکنون این بانک انواع خدمات اعم از صندوق امانات، خدمات سپرده‌ای، تلفنبانک، انواع جشنواره‌ها و … را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد.

  این مجموعه طی سال‌های فعالیت خود توانسته دستاوردهای زیادی را کسب کند و در نمایشگاه‌های تخصصی مختلفی حاضر شود. آخرین بار بانک کشاورزی در بیست و هفتم خردادماه سال جاری در سی‌امین نمایشگاه بین المللی آگروفود، صنایع کشاورزی، مواد غذایی و ماشین آلات و صنایع وابسته، حضور پیدا کرد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا