اخبار

خبر مهم رییس جمهور درباره یارانه نقدی کمک‌معیشتی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی | یارانه نقدی چه کسانی حذف می شود؟ – تلگرام آپ

 • خبر مهم رییس جمهور درباره یارانه نقدی کمک‌معیشتی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی | یارانه نقدی چه کسانی حذف می شود؟ – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ دو دسته مردم به اصلاح نظام یارانه ها معترض هستند. یک عده تاکنون یارانه دریافت نمی کرده اند که بیش از۲/۵ میلیون نفر هستند که درخواست یارانه داده اند که یارانه تعداد قابل توجهی از آنها پرداخت شده و تعداد کمی در حال بررسی است.

  عده ای نیز می گویند یارانه آنها قطع شده است و معترضند. به اعتراض تعداد قابل توجهی از آنها رسیدگی شده و یارانه به آنها اختصاص داده شده است. تا نوبت بعدی که یارانه می خواهد پرداخت شود حتما باید وضعیت همه روشن شود. مسئولان باید شبانه روزی کار کنند تا وضعیت آنها روشن شود.

  دولت از نقد رنجیده نمی شود. ما دولت صادق الوعد هستیم و انتقاد همراه با پیشنهاد را برای خود مغتنم می دانیم.

  رئیس‌جمهور: تا زمانی‌که نظام عادلانه کالابرگ الکترونیکی راه‌اندازی شود، پرداخت نقدی کمک‌معیشتی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی را ادامه می‌دهیم.

  وی در ادامه سخنان خود درباره کسانی که برای دریافت یارانه درخواست بررسی دارند و پرداخت یارانه‌ها و کالابرگ الکترونیکی گفت عنوان کرد: حدود ۲ میلیون نفر درخواست بررسی وضعیت داشتند که متقاضی دریافت یارانه هستند و بخش دیگری هم هستند که تاکنون یارانه نگرفته‌اند که بررسی می‌شود. هم‌چنین برخی می‌گفتند ما یارانه می‌گرفتیم و الان یارانه ما قطع شده و برای این عزیزان بررسی و یارانه پرداخت شده و از مسئولان خواسته و می‌خواهم که مسئله را به‌صورت شبانه‌روزی پیگیری کنند و این مسئله باید همیشگی انجام بگیرد.

  رئیس‌جمهور گفت: تا زمانی که کالابرگ الکترونیک قطعیت یابد که مطمئن بشویم که کالا به‌دست مردم می‌رسد، پرداخت یارانه‌ها را ادامه می‌دهیم.

  رئیسی درخصوص سرانجام یارانه دارو و نان گفت: دارو باید به سمت بیمه‌ها برود و زیرساخت این امر آماده نیست و تا زمانی که آماده بشود، یارانه و ارز را پرداخت می‌کنیم. قیمت نان تغییری نخواهد کرد و تا وقتی که نسبت به در این‌باره هم مطمئن بشویم آن‌چه به‌صورت آزمایشی در برخی استان‌ها اجرا کردیم، مناسب است، این وضع را ادامه می‌دهیم و این کار آزمایشی تاکنون روند مناسبی داشته است. نان، دارو و بنزین هیچ تغییر قیمتی نخواهد داشت؛ مردم بدانند که اگر قرار باشد کاری انجام بگیرد، مسئله را با مردم عزیزمان در میان می‌گذرانیم.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا