اخبار

خبر خوش درباره بیمه تکمیلی فرهنگیان – تلگرام آپ

 • خبر خوش درباره بیمه تکمیلی فرهنگیان – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از ایسنا، وزیر آموزش و پرورش از آغاز مذاکرات برای عقد قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان خبر داد و گفت: به نظر می‌رسد ظرفیت برای بازگشت به بیمه طلایی وجود داشته باشد. امید است بحث بیمه را بتوانیم تا آخر ماه به نتیجه برسانیم.

  یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش درباره آخرین وضعیت عقد قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان که ابتدای اسفند به پایان می‌رسد اظهار کرد: طی چند روز اخیر جلساتی با شرکت‌های بیمه‌گر برگزار شد و مذاکرات در حال انجام است.

  وی افزود: به سمت بیمه بهتری پیش خواهیم رفت. مذاکرات ما با شرکت‌های بیمه‌ای آغاز شده و در نهایت بهترین بیمه را انتخاب می‌کنیم یا بیمه قبلی را تداوم می‌دهیم که همکاران ما رضایت بیشتری از وضعیت فعلی داشته باشند.

  وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دو گروه را برای بیمه و درمان تعیین کردیم، گفت: به نظر می‌رسد ظرفیت برای بازگشت به بیمه طلایی و در زمانی که بنده خودم مدیر بودجه بودم وجود داشته باشد. امید است بحث بیمه را بتوانیم تا آخر ماه به نتیجه برسانیم.

  گفتنی است، قرارداد فعلی بیمه تکمیلی فرهنگیان از اول اسفند سال ۱۳۹۹ با شرکت آتیه‌سازان حافظ منعقد شده بود و تا اسفند ۱۴۰۰ ادامه دارد. حق بیمه تکمیلی این قرارداد به ازای هر نفر ۴۹ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده بود.
   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا