اخبار

هواپیمای فرانسوی پر از دختران جوان تقدیم به رضا پهلوی + جزئیات – تلگرام آپ

 • هواپیمای فرانسوی پر از دختران جوان تقدیم به رضا پهلوی + جزئیات – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از جهان نیوز، رضا پهلوی ولیعهد خودخوانده ایران که همچنان در توهم سلطنت بر ایران است، اخیراً به اسرائیل سفر کرده است. وی پیش از این سفر اعلام کرد که قرار است به اسرائیل سفر کند تا «پیام دوستی مردم ایران» را به آن‌ها برساند.

  یکی از شباهت‌های رضا پهلوی با اسرائیلی‌ها این است که هر دو غاصب هستند، یکی سرزمین مردم فلسطین را و دیگری که بیش از چهار دهه است با سرمایه هنگفتی که پدرش به وقت فرار از مردم ایران غارت کرده، زندگی لاکچری را در خارج از ایران دارد و هنوز مشغول عیاشی و خوشگذرانی با این سرمایه است.

  ماجرا وقتی خنده‌دار تر می‌شود که رضا پهلوی و مادرش فرح پهلوی (همسر شاه مخلوع) دیگر بازمانده‌ رژیم پهلوی سعی دارند به مناسبت‌های مختلف خطاب به ملت ایران پیام‌هایی صادر کرده و خود را دلسوز مردم ایران نشان دهند.

  اما علی شهبازی محافظ شاه در کتاب خاطرات خود در مورد تفریحات خانواده پهلوی در زمان سلطنت در ایران می‌نویسد: «آن زمانی که در کیش میلیون‌ها دلار خرج می‌شد که محل تفریح درباریان شود و یک هواپیمای کنکورد از فرانسه چندتا خانم برای خوشگذرانی رضا پهلوی و همکلاسی‌هایش می‌آورد، مردم ایران محتاج یک شعله برق و یا اندکی آب تصفیه بودند.»

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا