اخبار

«فرمول یک» از ۲۲ اسفند به روی آنتن می‌رود – تلگرام آپ

 • «فرمول یک» از ۲۲ اسفند به روی آنتن می‌رود – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی ضیا مجری برنامه تلویزیونی «فرمول یک» گفت: از ۲۲ اسفند سری جدید این برنامه روی آنتن می‌رود و در هر قسمت یک چهره مردمی معرفی می‌شود.

  نخستین دوره طرح انتخاب چهره مردمی به همت برنامه «فرمول یک» با اجرا و تهیه‌کنندگی سیدعلی ضیا سال ۱۳۹۷ برگزار شد. پس از انتخاب ۱۱ تن از بین ۴۰ نفر اولیه توسط هیئت انتخاب، رأ‌ی‌گیری از مردم آغاز شد و در نهایت این نرگس کلباسی بود که به عنوان چهره مردمی سال ۹۷ انتخاب شد.

  شیوع ویروس کرونا مانع از آن شد که در دو سال بعد از این، طرح چهره مردمی به سرانجام برسد و حال امسال دوباره شرایطی فراهم شده تا رسانه ملی آیینه‌ای برای مردم عادی جامعه باشد.

  در بین هیئت انتخاب امسال «فرمول یک» چهره هایی چون گلاره عباسی بازیگر، محمود انوشه روان‌شناس و سخنران، بهروز شعیبی بازیگر و کارگردان، محمد دادکان مدیر ورزشی سابق و استاد دانشگاه، گلاره ناظمی داور فوتسال بانوان و آقایان، رضا پورحسین از مدیران سابق رسانه ملی و استاد دانشگاه، شهره پیرانی همسر شهید داریوش رضایی‌نژاد، محمدرضا شفیعی تهیه کننده سینما و تلویزیون و علیرضا قزوه شاعر و رئیس دفتر شعر، موسیقی و سرود رسانه ملی حضور دارند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا