اخبار

تکلیف همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۱ معلوم شد؟ – تلگرام آپ

 • تکلیف همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۱ معلوم شد؟ – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از ایسنا، رییس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ مجلس تاکید کرد: موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری،لشگری در بودجه مصوبه کمیسیون تلفیق است.

  حمیدرضا حاجی بابایی در جلسه علنی نوبت صبح امروز(دوشنبه)مجلس در بررسی بودجه ۱۴۰۱ درخصوص بند الحاقی سه بنده ۱۰ بخش درآمدی گفت:در لایحه دولت نه نام همسان‌سازی حقوق بازنشستگان وجود داشت نه یک ریال اعتبار برای آن در نظر گرفته شده بود، کمیسیون تلفیق در بند «و» موضوع ادامه همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری،لشگری و تامین اجتماعی را مصوب کرد،پس همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری مصوبه کمیسیون تلفیق است و اصلا در لایحه دولت وجود نداشت.

  اگر این مطلب برایتان جالب است احتمالا از مطالب زیر هم خوشتان می‌آید:
  خبر مهم معاون وزیر کار درباره حقوق کارگران در سال ۱۴۰۱
  خبر خوش برای بازنشستگان / زمان دقیق پرداخت عیدی بازنشستگان کشوری اعلام شد + مبلغ
  حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۱ چقدر می شود؟

  وی افزود:در کمیسیون تلفیق هرآنچه درخصوص گروه های مختلف وجود دارد با نگاه به رضایت عمومی و با نکاه به مردم و با نگاه به استحکام نظام جمهوری اسلامی مصوب شده است،از ریاست مجلس و از آقای نیکزاد که اجازه دادند موارد لازم  را در کمیسیون بررسی کنیم تشکر می‌کنیم.

  تکلیف پرداخت عیدی بازنشستگان مشخص شد؟

  چند روز پیش شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا در جلسه‌ای سه ساعتی، پیشنهادهای دولت در زمینه پرداخت سریع و به موقع عیدی و پاداش بازنشستگان تصویب و مقرر شد با اختصاص اعتبار لازم در سریع‌ترین زمان ممکن عیدی بازنشستگان پرداخت شود.

  در ادامه این جلسه موضوع اختصاص اعتبار لازم برای تکمیل و اتمام پروژه‌هایی که درصد پیشرفت اجرایی بالایی دارند، مطرح شد و به تصویب رسید.

  شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی در این جلسه به ستاد تنظیم بازار با محوریت معاون اول رئیس‌جمهور اختیار داد برای جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها و کنترل و ساماندهی بازار اقدامات لازم را انجام دهد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا