اخبار

فرهنگیان بخوانند | سورپرایز ویژه آخر هفته ای آموزش پرورش درباره حقوق معلمان – تلگرام آپ

 • فرهنگیان بخوانند | سورپرایز ویژه آخر هفته ای آموزش پرورش درباره حقوق معلمان – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، حقوق معلمان و فرهنگیان یکی از مسائل پر بحث است. حقوق معلمان در همه جای دنیا از اهمیت خاصی برخوردار است. در ادامه خبری جدید درباره حقوق آذرماه معلمان را میخوانید.

  تکلیف حقوق معلمان در ماه آذر روشن شد

  معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: با وجود محدودیت در منابع با دستور معاون اول رئیس جمهور و همکاری سازمان برنامه و بودجه حقوق آذر ماه معلمان بسته شد.

  آخرین مرحله اعتراضات رتبه‌بندی بندی معلمان در حال انجام است و تقریبا به تمام اعتراضات معلمان از سوی آموزش و پرورش پاسخ داده شده است. با این حال روز گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد که از عدم واریز معوقات رتبه‌بندی معلمان با حقوق آذر ماه خبر می‌داد.

  در همین ارتباط علی فرهادی، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، ضمن رد این شایعات، گفت: با وجود محدودیت در منابع با دستور معاون اول رئیس جمهور و همکاری سازمان برنامه و بودجه حقوق آذر ماه معلمان بسته شد.

  حقوق معلمان

  وی افزود: در آذر ماه آن دسته از معلمان جدید الاستخدام و دانشجو معلمان ورودی مهر ۱۴۰۲ که احکام کارگزینی آنها صادر شده است، حقوق ماه‌های مهر،آبان و آذر را نیز دریافت می‌کنند.

  فرهادی، گفت: طی تعامل سازنده میان سازمان برنامه و بودجه و وزارت آموزش و پرورش و مساعدت معاون اول رئیس جمهور مقرر شد معوقات اعتراضات رتبه‌بندی معلمان در سال ۱۴۰۲ پرداخت شود که جای تشکر از معاون اول رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه دارد.

  وی گفت: تقریبا تمام اعتراضات رتبه بندی رسیدگی شده است و به جز عده‌ای معدود می توان گفت پرونده اعتراضات بسته شده است و تعداد اندک افراد باقی مانده در دی ماه تعیین تکلیف می‌شوند.

  فرهادی، خاطرنشان کرد که تلاش وزارت آموزش و پرورش و دولت رئیسی این است که با حرکت در مدار قانون و نظم فضای حاکم بر آموزش و پرورش آرام و به دور از دغدغه خاطر معلمان باشد تا بتوانند دانش آموزانی خلاق و مبتکر تربیت کنند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا