اخبار

«بابک جهانبخش» از موسیقی ایران خداحافظی کرد – تلگرام آپ

 • «بابک جهانبخش» از موسیقی ایران خداحافظی کرد – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از فرارو، جهانبخش نوشت: حرفام رو تموم می کنم حلال کنید اگه بدی یا کوتاهی از من در این سال‌ها دیدید. خوبی‌ها رو هرگز از یاد نمیبرم ولی اینجا دیگه جای من نیست یعنی من توان بودن در این فضای سنگین و پر از خشم کینه مرگ درد و … رو ندارم.

  بابک جهانبخش، خواننده موسیقی پاپ که شب گذشته با انتشار پستی اینستاگرامی خبر از ممنوع الخروجی‌اش داده بود از حضور در موسیقی ایران هم خداحافظی کرد.

  او نوشت: حرفام رو تموم می کنم حلال کنید اگه بدی یا کوتاهی از من در این سال‌ها دیدید. خوبی‌ها رو هرگز از یاد نمیبرم ولی اینجا دیگه جای من نیست یعنی من توان بودن در این فضای سنگین و پر از خشم کینه مرگ درد و … رو ندارم. ترجیح میدم به دور از این فضا دنیا رو جور دیگه ای تصور کنم و یه دیوار تنهایی دورم بکشم و نه کسی رو آزار بدم و اجازه بدم بیش از این روحم فرسوده بشه.

  دیگه چیزی از قشن‌گی‌های زندگی نمونده و باید قدر خانواده و چیزهای ارزشمند زنگدی رو بیش از ییش دانست. حال خوب شاید اونجا باشه. اگه هم خوندیم برای دل خودمون می خونیم اگه هم شئیده شد برای حامیان و رفقا و دوستان محرم همیشه درب خانه باز است.»

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا