اخبار

انتصاب مرتضی شمسی به عنوان مدیر شبکه آی‌فیلم – تلگرام آپ

 • انتصاب مرتضی شمسی به عنوان مدیر شبکه آی‌فیلم – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از تسنیم، احمد نوروزی معاون برون مرزی صدا و سیما، طی حکمی مرتضی شمسی را به عنوان مدیر شبکه آی فیلم منصوب کرد.

  حکم معاون برون‌مرزی بدین شرح است:

  جناب آقای مرتضی شمسی

  نظر به بهره‌مندی از مراتب تعهد، دانش و تجارب موفق جناب‌عالی در تولید تلویزیونی و مدیریت پیام، به‌موجب این حکم به‌ سمت «مدیر شبکه آی‌فیلم» منصوب می‌شوید.

  انتظار می‌رود در مسئولیت جدید، ضمن توجه به سرفصل‌های اساسی برنامه تحول رسانه ملی، تمرکز هرچه بیشتر بر محتوای ارائه ‌شده از آنتن شبکه را وجهه نظر قرار دهید و آرایش متناسب جدول‌پخش در کانال‌های چهارگانه، بهبود کیفی و کمّی برنامه‌های تولیدی، ارتقای گرافیک و عناصر بصری و بسط زمینه‌های ارتباط فرهنگی بیشتر با مخاطبان را به ‌منظور ترویج سبک زندگی ایرانی- اسلامی، معرفی فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی، گسترش زبان و ادبیات غنی و پرارج فارسی و معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حوزه آثار نمایشی ایرانی پیگیری نمایید.

  از برادر عزیزم، جناب آقای مهدی مجتهد که در طول سالیان پیش عهده‌دار مدیریت این شبکه بوده‌اند، صمیمانه قدردانی می‌کنم و برای جناب‌عالی آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

  پیش از این مهدی مجتهد که اخیراً به عنوان قائم‌مقام امور اجرایی رسانه ملّی و سرپرست حوزه ریاست سازمان را برعهده گرفته، قائم‌مقام برون‌مرزی و مدیر شبکه آی‌فیلم بود. 

  روز گذشته نوروزی، احسان کاوه را به عنوان قائم‌مقام معاونت برون‌مرزی معرفی کرد. 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا