اخبار

باز هم یک قتل دیگر و باز هم نام وحید مرادی! – تلگرام آپ

 • باز هم یک قتل دیگر و باز هم نام وحید مرادی! – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ روزنامه ایران نوشت: ساعت حدود یک بامداد جمعه ۳۰ تیر ماه امسال رسیدگی به قتل جوانی به نام احمد در دستور کار وحید ناصری بازپرس کشیک قتل پایتخت قرار گرفت.

  جسد مقتول به سردخانه بیمارستان سوم شعبان منتقل شده بود و تیم جنایی به همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بالای سر جسد حاضر شدند.
  تحقیقات جنایی آغاز شده و مشخص شد احمد ساعتی قبل از جنایت، ترک موتور یکی از دوستان خود نشسته بود که دستخوش جنایت مرگبار شد.
  به این ترتیب دوست احمد تحت تحقیقات قرار گرفت و گفت:«غروب دیروز احمد ترک موتور من نشسته بود و در حال راندن در خیابان ۱۷ شهریور بودم. ناگهان موتور سواری دیگری با سرعت از روبه‌رو به سمت موتور من آمد.هر دو با شدت ترمز کردیم و نزدیک بود تصادف هولناکی اتفاق افتد.من و احمد شروع به اعتراض کردیم و به راکب موتور سیکلت گفتیم این چه وضع راندن موتور است؟ راکب آن موتور و دوستش که ترک او نشسته بود شروع کردند به فحاشی و توهین به من و احمد.»
  در همان حال که هر دو طرف دعوا روی موتور نشسته بودند بین آنها درگیری لفظی صورت گرفت:«درگیری بین ما زیاد طولانی نشد.من خیلی سریع گاز موتور را گرفتم و از مهلکه دعوا دور شدم. آن موتور سوار ناشناس هم گاز داد و دور شد. چند متر جلوتر من متوجه شدم که احمد روی شانه‌های من افتاده است.متوجه شدم بیهوش است. وقتی از موتور پیاده شدم او غرق در خون روی زمین افتاد. تازه آن زمان متوجه شدم ضربه عمیقی با چاقو به سینه احمد زده بودند. سپس او را به بیمارستان منتقل کردم که دیگر بی‌فایده بود.»
  رسیدگی به این پرونده برای روشن شدن راز ماجرا و شناسایی و دستگیری متهمان پرونده در دستور کار جنایی ادامه دارد.

  مقتول کیست؟

  او پسرعموی سعید صالح است.همان جوانی که در زندان دستش به خون وحید مرادی آلوده شد و چندی قبل به دار مجازات آویخته شد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا