اخبار

امیر تتلو دوباره نامزد کرد؟ + زن جدید تتلو کیست؟ / عکس – تلگرام آپ

 • امیر تتلو دوباره نامزد کرد؟ + زن جدید تتلو کیست؟ / عکس – تلگرام آپ

  به گزارش سلام نو، امیرتتلو متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶است. امیر تتلو خواننده و ترانه‌نویس ایرانی است که در ژانر رپ، پاپ و آراندبی فعالیت می‌کند. امیر تتلو از نخستین خوانندگان ژانر آراندبی در ایران است که به شکل زیرزمینی کار کرده و به شهرت رسیده‌است. امیرتتلو در میانه دهه ۱۳۸۰ به دبی سفر کرد. امیر تتلو باز هم ازدواج کرد.

  امیر تتلو این روزها در ترکیه خیلی اوضاع و احوال خوبی ندارد و به نظر حتی تیم نزدیکان و اطرافیان امیر تتلو و از او جدا شدند و رفتند. سرآغاز این مشکلات تتلو هم از روزی شروع شد که امیر ۲۹ مهر ماه اجازه برگزاری کنسرت در استانبول را دریافت نکرد و باوجود بلیت فروشی و تدارک بند و انجام همه امور ابتدایی کنسرتش کنسل شد و نه تنها از یک درآمد ۱۰۰ میلیاردی محروم شد بلکه امیر تتلو مجبور شد به خاطر کنسلی کنسرت کلی هم ضرر و زیان بدهد.

  امیر تتلو هنوز از این شوک خارج نشده بود که با یک بحران مالی دیگه روبرو شد و آن هم یوتیوب بود. امیر تتلو که تعداد سابسکرایب هایش به یک میلیون هم رسیده بود و از این طریق تا ۳ میلیارد در ماه هم درآمد داشت به دلیل انتشار ویدیوهای خشن و صحبت هایی که درباره خودکشی مطرح کرده فعالیتش در یوتویب برای مدتی به حال تعلیق درآمد و این وقفه باعث شد نزدیک به ۳۰۰ هزار نفر از دنبال کننده هایش کم شود و به طبع آن درآمد تتلو هم از یوتیوب کاهش پیدا کند.

  رونمایی از نامزد جدید تتلو با این عکس

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا