اخبار

عکسی از داعشی پنهان شده در غرب تهران / مردم شناسایی کنند – تلگرام آپ

 • عکسی از داعشی پنهان شده در غرب تهران / مردم شناسایی کنند – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از دانشجو، وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ی سوم خود پیرامون فاجعه‌ی تروریستی کرمان، ضمن اعلام اخباری درباره دستگیری تعدادی از سرکردگان داعشی و انتقال آن‌ها به بازداشتگاه‌های کشور، هویت یک تروریست را برای شناسایی منتشر کرد.

  در بخشی از اطلاعیه وزارت اطلاعات از شناسایی و رهگیری یکی از سرکردگان گروهک صهیونیستی داعش، به نام «محمد عادل عارف» معروف به «عادل پنجشیری» خبر داد و نوشته است: طبق آخرین ردهای به‌دست آمده، وارد منطقه‌ای در غرب تهران شده است.

  این تروریست نیز از جمله مرتبطین مستقیم عبدالحکیم توحیدی (فرمانده‌ی عملیات تروریستی داعش) بوده که در گذشته به اتهام طراحی عملیات انتحاری در دانشگاه کابل، بازداشت و پس از یک‌سال حضور در زندان بگرام، از زندان آزاد شده و مجدداً به اعمال تبهکارانه روی آورده بود.

  وزارت اطلاعات اعلام کرده است که تاکنون تعدادی از اطرافیان وی (تماماً عضو داعش) شناسایی و بازداشت شده‌اند اما شخص محمد عادل عارف (عادل پنجشیری) متواری و تحت تعقیب قرار دارد.

  وزارت اطلاعات ضمن انتشار تصویر این تروریست سابقه‌دار، از شهروندان گرامی تقاضا دارد هر گونه اطلاعاتی از نامبرده را به ستاد خبری وزارت اطلاعات به شماره ۱۱۳ گزارش نمایند.

  «عادل پنجشیری» تروریست حادثه کرمان را شناسایی کنید + تصویر

  روز ۱۳ دی‌ماه سال جاری مصادف با چهارمین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی، دو انفجار در مسیر گلزار شهدای کرمان رخ داد که منجر به شهادت بیش از ۹۴ تن از هموطنان و مجروح شدن بیش از دویست تن شد. گروهک تروریستی داعش مسئولیت این حادثه را برعهده گرفت.

  عکسی از داعشی پنهان شده در غرب تهران / مردم شناسایی کنند

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا