اخبار

۸ زن از یک شوهر باردار شدند/ تصاویر – تلگرام آپ

 • ۸ زن از یک شوهر باردار شدند/ تصاویر – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل ازمردی به نام دیوید زاکایو کالوخانا ۶۳ ساله که در کنیا زندگی می کند، به لطف زندگی چندهمسری خود توانست در تیتر مجلات قرار بگیرد. این مرد دارای ۸ زن و پدر ۱۰۷ فرزند است!

  مرد ۶۳ ساله ای به نام دیوید زاکایو کالوخانا که در کنیا زندگی می کند، اظهار داشت که پس از ازدواج اولش در سال ۱۹۸۷ تصمیم به زندگی چندهمسری گرفته است.

  او با اعتقاد به اینکه او بیش از حد باهوش است که توسط یک زن هدایت شود، چاره کار را در چند همسری یافت.اکنون زندگی او با ۸ همسر و ۱۰۷ فرزند توجه ها را به خود جلب کرده است.

  کالوخانا در مصاحبه با Sunday Nation گفت: «کسی مثل من نمی تواند توسط یک زن اداره شود.من به همسران زیادی نیاز دارم تا بتوانند هوش و ایده های من را مدیریت کنند. من برای تک همسری زیادی باهوش هستم!»

  مردی که 8 همسر داشت

  کالوخانا اظهار داشت که خانواده بزرگ او از طریق کشاورزی امرار معاش می کنند.

  او با بیان اینکه هر ماه درآمد خود را بین همسرانش تقسیم می کند، گفت: «وقتی کشاورزی نمی کنم، کارهای کوچکی از جمله ساختن حصارهای سنگی در اطراف خانه های مردم انجام می دهم.تا زمانی که من زنده هستم، آنها هرگز گرسنه به رختخواب نمی روند.»

  مردی که 8 همسر داشت

  آسمبو، همسر اول کالوخانا، گفت: «من شوهرم را دوست دارم. حتی اگر همسر دیگری هم بیاورد، بخاطر این که او را درک میکنم ناراحت نمی شوم.او مردی مسئولیت‌پذیر است و هر کاری که انجام می‌دهد همیشه درست است.»

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا