اخبار

وام قرض الحسنه ۲۰۰ میلیون تومانی با اقساط پایین و بازپرداخت ۶۰ ماهه – تلگرام آپ

 • وام قرض الحسنه ۲۰۰ میلیون تومانی با اقساط پایین و بازپرداخت ۶۰ ماهه – تلگرام آپ

  به گزارش تلگرام آپ -به نقل از فردا نیوز، افرادی که مشتری پست بانک ایران باشند و برای خرید کالا با کمبود نقدینگی مواجه شوند، این امکان را دارند تا از وام ۲۰۰ میلیون تومانی خرید کالا این مجموعه بهره ببرند. این وام تنها به خرید کالاهای ایرانی اختصاص پیدا می‌کند.

  پست بانک وام خرید کالا را با سود ۱۸ درصد به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌کند.

  افرادی امکان درخواست این تسهیلات را دارند که در یکی از شعب پست بانک سپرده قرض الحسنه داشته باشند. پست بانک ۱۰ درصد مبلغ وام اعطایی را هم بلوکه می‌کند. ضمن اینکه وام گیرنده تا پایان تسویه اقساط حق استفاده از سپرده خود را ندارد.

  مدت زمان بازپرداخت اقساط این وام حداکثر ۶۰ ماه است. متقاضیان برای دریافت این وام باید ضامن رسمی معتبر به بانک ارائه دهند. افراد با این مبلغ تسهیلات تنها امکان خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد پست بانک را دارند.

  دیگر جزئیات این وام ۲۰۰ میلیون تومانی

  لازم به ذکر است که در همان ابتدای کار، یک درصد مبلغ تسهیلات به عنوان کارمزد و مبلغی برای تشکیل پرونده از متقاضیان اخذ می‌شود.

  براساس قوانین بانکی موجود، وام گیرنده نباید بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشد. افراد امکان تقاضای وام ۵۰ میلیونی و ۱۰۰ میلیون تومانی را هم دارند منتهی مدت زمان بازپرداخت آن‌ها متفاوت بوده و کم می‌شود.

  اگر فردی خواهان وام ۲۰۰ میلیون تومانی با نرخ سود مشخص و مدت زمان بازپرداخت ۶۰ ماهه باشد، باید بتواند ماهیانه ۵ میلیون و ۷۸ هزار و ۶۸۵ تومان قسط بپردازد.

  کل سود این مبلغ وام ۱۰۴ میلیون و ۷۲۱ هزار و ۱۲۹ تومان و مجموع رقم وام و سود آن هم ۳۰۶ میلیون و ۷۷۶ هزار و ۱۲۹ تومان خواهد بود

  بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اعلام کرد: از این پس مشتریان بانک می‌توانند وام‌های کمتر از ۲۰۰ میلیون ریال خود را با کامزد صفر درصد دریافت کنند.

  این اقدام بر اساس برنامه کلان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای کاهش تدریجی کارمزد وام و حرکت به سمت مزد خدمت انجام می‌شود.

  از امروز به بعد برای وام‌های تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال، کارمزد تسهیلات و هزینه تشکیل پرونده صفر خواهد بود و صرفاً هزینه اعتبارسنجی سامانه ضمان از مشتری دریافت می‌شود.

  برای وام‌های بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون ریال نیز کارمزد تسهیلات صفر است و مشتری صرفاً هزینه تشکیل پرونده و اعتبارسنجی سامانه ضمان را پرداخت می‌کند.

  بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به‌عنوان نخستین و بزرگ‌ترین بانک قرض‌الحسنه کشور ضمن دریافت مجوزهای لازم از نهاد ناظر، بنا دارد ضمن کاهش تدریجی کارمزد وام، به سمت دریافت مزد خدمت حرکت کند.

  حذف کارمزد وام‌های خرد نیز در راستای اجرای این برنامه صورت گرفته است.

  گسترش وثایق و تضامین مانند چک و سفته الکترونیک و همچنین فراهم کردن امکان توثیق سهام از جمله برنامه‌های بانک به منظور تسهیل شرایط دریافت وام برای اقشار مختلف بوده است.

  این بانک همچنین در برهه‌های مختلف یکی از بهترین عملکردها را در سطح شبکه بانکی از منظر پرداخت وام بدون ضامن به مشمولان داشته است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا